5 pagrindinės priežastys, kodėl verta susituokti


Ar esate pasirengę susituokti

gali pastūmėti partnerius žengti svarbesnius žingsnius, pavyzdžiui, susituokti. Tačiau verta skirti akimirką, kad nuramintumėte savo “chemiją” ir apsvarstytumėte tam tikrus veiksnius. Ekspertai išskyrė 5 pagrindines priežastis, dėl kurių verta susituokti. Pasikalbėkite apie jas su savo partneriu jau dabar!

Ar esate pasirengę susituokti?

yra partnerystė. Kiekvienam būna pakilimų ir nuosmukių, todėl svarbu turėti palaikantį partnerį. Jei galite pasikliauti savo partneriu ir su juo jaučiatės saugūs, vadinasi, juo pasitikite ir galite galvoti apie oficialius santykius.

Bet kokiuose ilgalaikiuose santykiuose kyla konfliktų. Analizuokite, kaip juos sprendžiate. Jei susitelksite į pokalbį dėl pačios problemos, o ne į partnerio trūkumus, jūsų oficialūs santykiai turi ateitį.

Nepaisant teiginio, kad visi žmonės yra skirtingi, kai kurie požiūriai vis dėlto turėtų būti “tame pačiame lape”. Tai susiję su finansų ir vaikų klausimu. Iš karto nustatykite, ar šiuo atžvilgiu judate ta pačia kryptimi.

Labai svarbi abipusė pagarba partnerio pasirinkimui. Tai apima kultūrinius, religinius ar gyvenimo būdo klausimus. Jei esate pasirengę priimti partnerį, parodykite savo suinteresuotumą tai padaryti.

Galiausiai sąžiningai atsakykite į klausimą: ar tikrai esate vienas kito gyvenimo dalis? Tai darbas siekiant bendrų interesų ir tikslų. Dalyvavimas sprendžiant partnerio problemas ir pan.

Jei turite aiškius atsakymus į šiuos klausimus, esate tikrai pasirengę santuokai.

Išeiti iš AMP versijos