5 šaunios idėjos: kaip savo rankomis pasigaminti namų kvapą?


Aromatiniai kvapai namams

Švelnus arba ryškus kvapas gali sukurti ypatingą atmosferą jūsų namuose. Ir jums nebūtina bėgti į artimiausią parduotuvę pirkti smilkalų lazdelių. Kvapus galite pasigaminti savo rankomis, naudodami improvizuotas priemones.

Kvapiosios žvakės

Tai puikus būdas sukurti jaukią atmosferą. Jums reikės vaško arba parafino. Ištirpinkite jį vandens vonelėje. Į ruošinį įkiškite dagtį ir supilkite į jį išlydytą vašką, prieš tai įlašinę kelis lašus eterinio aliejaus.

Kvepalai stiklainyje

Jums reikės skardinio stiklainio, į kurį reikia supilti valgomąją sodą. Įlašinkite 10-15 lašų eterinio aliejaus, pavyzdžiui, apelsinų. Uždenkite stiklainį skudurėliu. Jus nustebins malonus kvapas namuose.

Aromatų difuzorius

Naudokite stiklinį indą siauru kakleliu. Pavyzdžiui, tai gali būti buteliukas. Į jį įpilkite šilto vandens ir įlašinkite šiek tiek eterinio aliejaus bei lašų alkoholio. Viską gerai išmaišykite ir įkiškite plonas medines lazdeles.

Kvapnūs kamuoliukai

Jais galite sukurti gaivų kvapą savo spintoje ar komodoje. Jums reikės molinio rutuliuko ir šiek tiek eterinio aliejaus. Ant rutuliuko užlašinkite kelis lašus aliejaus ir įdėkite jį į spintą ar komodą. Rutuliukas lėtai skleis kvapą ir atgaivins jūsų drabužius.

Kvapusis paketėlis

Tai nedideli maišeliai, pripildyti aromatinių žolelių arba mišinių. Kvapiųjų paketėlių galite pasigaminti patys, naudodami natūralias medžiagas, pavyzdžiui, medvilnę ar liną, ir pripildyti juos džiovintų gėlių žiedlapių, levandų ar kitų aromatinių žolelių. Padėkite juos į spintas, stalčius ar net po pagalve ir mėgaukitės maloniais kvapais.


Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Parašyti komentarą / išeiti iš AMP versijos