„Android 12L” – nauja „Google” sistema, skirta didelio ekrano įrenginiams

Android 12L nuotrauka

Android 12L nuotrauka

„Android 12L” yra oficialiai paskelbta naujausia „Google” operacinė sistema. Programinė įranga skirta prietaisams su dideliais ekranais, įskaitant ir sujungtus kelis ekranus. Netrukus bus galima išbandyti „Android 12L” DEMO versijas.

„Android 12L” – naujoji operacinė sistema

Android 12L OS
Android 12L OS

„Google” paskelbė apie naują operacinę sistemą „Android 12L”. Pirmoji išankstinė versija („Developer Preview”) kūrėjams tapo prieinama per oficialų emuliatorių. Programinę įrangą taip pat galite išbandyti „Lenovo 12 Pro” planšetiniame kompiuteryje.

„Android 12L” – tai „Google” bandymas konkuruoti su „iPad” ir kitais didelio ekrano įrenginiais. Naujoji operacinė sistema sukurta sulankstomiems išmaniesiems telefonams, planšetiniams kompiuteriams ir „Chromebook” kompiuteriams. Programinės įrangos sąsaja pritaikyta dirbti su didesniais ekranais. Taip pat bus galima dirbti padalytame ekrane.

„Google” planuoja išleisti tris „Android 12L” beta versijas. Pirmasis iš jų bus perduotas bandytojams šių metų gruodį. Galutinė naujosios operacinės sistemos versija turėtų būti parengta 2022 m. pirmąjį ketvirtį.

Pasirodžius galutinei „Android 12L” versijai, tikėtina, kad rinkoje pasirodys pirmieji įrenginiai, kuriuose bus galima naudoti naująją programinę įrangą. Tikėtina, kad kai kuriuos įrenginius parengs kai kurie „Google” partneriai.

Exit mobile version