“Android 14” telefonuose pradės rodyti akumuliatoriaus būseną


Akumuliatoriaus būsena Android 14

“XDA Developers” redaktorius Mishaal Rahman pastebėjo užuominų apie ilgai lauktą “Android 14” beta versijos funkciją: akumuliatoriaus būsenos rodymą išmaniojo telefono nustatymuose.

“Android 14” pradės rodyti akumuliatoriaus būseną

Prieš metus šios funkcijos kūrimas buvo pastebėtas analizuojant “Android 13” kodą, tačiau dėl kažkokių priežasčių jis nebuvo užbaigtas ir nuorodos buvo iškirptos. Dabar kūrimas atnaujintas: naujame “Android 14 beta” sąrankos rinkinyje aptiktos kelios funkcijos “BatteryManager” API sąsajos. Jos, be kita ko, atsakingos už ciklų skaitiklį, įkrovimo būseną, pagaminimo datą ir pirmąjį akumuliatoriaus panaudojimą.

Norėdamas įrodyti šią koncepciją, entuziastas “narektor” sukūrė veikiantį akumuliatoriaus sekimo įrenginį, kuris remiasi tik šiomis API. Savo darbą jis paskelbė “GitLab”. Pažymima, kad programa tiesiog renka API teikiamus duomenis, o autorius už jų tikslumą negarantuoja.

Panašią funkciją jau seniai turi “Apple” išmanieji telefonai ir kai kurie “Android”, įskaitant “Samsung” (per programą “Galaxy Members”). Tačiau One UI rodo tik akumuliatoriaus būseną, o ne maksimalią talpą procentais. Tikėkimės, kad išleidus “Android 14”, sistema šiuo požiūriu pasivys “iOS” ir “One UI”.


Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Parašyti komentarą / išeiti iš AMP versijos