Apžvalgos ir naujienos

„Android“ žaidimai veiks „Windows“ operacinėje sistemoje

Kitais metais „Google“ planuoja „Android“ žaidimus perkelti į „Windows“ kompiuterius. 2022 m. bus galima naudotis „Google Play Games“ programa, kurią sukūrė „Google“. Apie tai pranešė „Theverge.com“.

„Android“ žaidimai kompiuteriuose su „Windows“ operacine sistema

Android zaidimai Windows sistemoje

„Nuo 2022 m. žaidėjai galės išbandyti mėgstamus „Google Play“ žaidimus daugiau įrenginių: sklandžiai perjungti telefoną, planšetinį kompiuterį, „Chromebook“, o netrukus ir „Windows“ kompiuterius“, – „The Verge“ pranešime sako „Google“ žaidimų „Android“ ir „Google Play“ produktų direktorius Gregas Hartrellas. „Šis „Google“ sukurtas produktas suteikia geriausius „Google Play“ žaidimus daugiau nešiojamųjų ir stalinių kompiuterių, ir mes džiaugiamės galėdami išplėsti savo platformą, kad žaidėjai galėtų dar labiau mėgautis mėgstamais „Android“ žaidimais.“

„Google“ atstovas Alexas Garcia-Kummertas „The Verge“ teigia, kad bendrovė šią programą sukūrė pati, o tai reiškia, kad „Google“ čia nebendradarbiavo su „Microsoft“, „BlueStacks“ ar kitomis bendrovėmis. Būsimoji programa taip pat leis žaidėjams atnaujinti žaidimus staliniame kompiuteryje po to, kai jie žaidžiami telefone, planšetiniame kompiuteryje ar „Chromebook“.

„Tai bus „Google“ platinama „Windows“ programa, kuri palaikys „Windows 10″ ir naujesnes versijas“, – aiškina Hartrellas. „Ji nebus susijusi su žaidimų srautiniu siuntimu.“ „Google“ programa nebus priklausoma nuo jokios specialios integracijos su „Windows 11“, be to, bendrovė pati platins programą.

„Google“ paskelbė praėjus keliems mėnesiams po to, kai „Microsoft“ pradėjo „Android“ programėlių bandymus „Windows 11“ kompiuteriuose. „Microsoft“ sukūrė pagrindinę „Windows“ posistemę „Android“, kurioje galima paleisti „Android“ programėles iš įvairių šaltinių. Programinės įrangos milžinė bendradarbiavo su „Amazon“, kad „Windows“ naudotojai galėtų natūraliai diegti žaidimus ir programėles iš „Amazon Appstore“, tačiau „Microsoft“ funkcija oficialiai nepalaikys „Google Play“.

Kadangi „Microsoft“ oficialiai bendradarbiauja su „Amazon“ tik dėl šios funkcijos, tai reiškė, kad „Windows 11“ vartotojai gali lengvai įdiegti kur kas mažiau „Android“ žaidimų ir programėlių nei kitu atveju. Šią spragą gali užpildyti „Google“, „BlueStacks“ ir kitos programos.

Kol „Microsoft“, o dabar ir „Google“ dirba siekdamos perkelti „Android“ programėles ir žaidimus į „Windows“, „BlueStacks“ žengė dar vieną žingsnį į priekį ir dabar perkelia „Android“ žaidimus į interneto naršykles. BlueStacks X yra nemokamas būdas žaisti „Android“ žaidimus naršyklėje, o „BlueStacks“ daugiausia dėmesio skiria „Android“ žaidimams „Windows“, nes 2016 m. tai tapo vyraujančiu pagrindinės programos naudojimo atveju.

Išsami informacija apie „Google“ planus dėl „Android“ programų „Windows“ sistemoje pirmą kartą pasirodė šių metų pradžioje vykusio teismo proceso „Epic“ prieš „Apple“ dokumente. 2020 m. spalio mėn. datuotame 70 puslapių dokumente aprašytos ambicingos pastangos įdiegti „Android“ žaidimus „Mac“ ir „Windows“ kompiuteriuose. Dokumente atskleista, kad „Google“ pirmiausia į „Windows“ perkels „emuliuotus, gimtuosius ir srautinius žaidimus“ ir bent dalį šių pastangų pradės 2022 m.


Taip pat skaitykite:

Jei radote klaidą, praneškite mums apie tai pažymėdami tekstą ir paspausdami Ctrl+Enter.

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Mindaugas Bružas

KAIPKADA.LT naujienų, straipsnių, patarimų autorius.

Turite klausimų ar pastabų? Susisiekite:
el. p. redakcija@kaipkada.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button

Pranešimas apie klaidą

Šis tekstas bus išsiųstas mūsų redaktoriams: