„Anonymous” pateikė ultimatumą Putinui

Anonymous grupuote

Anonymous grupuote

Įsilaužėliai teigė, kad jau įsilaužė į Rusijos gynybos ministerijos pareigūnų el. pašto adresus ir slaptažodžius ir juos paviešino, o dabar ketina atskleisti „visą asmeninį purvą” apie V. Putiną ir jo bendrininkus. Hakeriai reikalauja Putino atsistatydinimo.

„Anonymaus” kreipėsi tiesiai į Putiną su ultimatumu

Grupė „Anonymous” įrašė asmeninį kreipimąsi, skirtą Rusijos prezidentui Vladimirui Putinui. Jie reikalauja, kad jis nedelsdamas atsistatydintų, ir teigia, kad parengė „specialią operaciją” prieš Rusijos prezidentą. „Anonymous” socialiniame tinkle „Twitter” paskelbė atitinkamą vaizdo pranešimą.

„Tikriausiai prisimenate, kaip 2018 m. mūsų grupė įsilaužė į „Roskomnadzor” svetainę? Pone Putinai, ar prisimenate, kai pralaimėjome Afganistanui? Dabar mes nutekinome Rusijos gynybos ministerijos duomenis. Buvo el. laiškų ir slaptažodžių, o ta duomenų bazė dabar laisvai prieinama „Twitter”. Gėda, kad neseniai bandėte grasinti Suomijai ir Švedijai. Jūs grasinate šioms šalims, jei jos įstos į NATO. Šiandien išjungėme Federalinės antimonopolinės tarnybos, Kremliaus, „Russia Today” ir kitų su Rusijos valdžios institucijomis susijusių svetainių tinklalapius”, – teigė „Anonymous”.

Be to, įsilaužėliai teigė ketinantys paskelbti tai, kas buvo slepiama daugelį metų. „Anonymous” pažadėjo, kad ši informacija bus triuškinantis smūgis Putinui ir jo „korumpuotoms marionetėms”.

„Tik laiko klausimas, kada atskleisime purvą, kurį bandote nuslėpti nuo visuomenės, kuriai slapta meluojate. Dabar reikalaujame atkurti Ukrainos žmonių teises ir atsistatydinti”, – sakoma vaizdo įraše.

Hakeriai taip pat paragino visus „Anonymous” narius „užčiaupti Vladimiro Putino burną jo paties nešvariais pinigais”.

„Anonymaus” vaizdo įrašas: ultimatumas Putinui

Хакери Anonymous оголосили кібервійну Росії через її напад на Україну

Anksčiau buvo pranešta, kad „Anonymous” programišių tinklas paskelbė kibernetinį karą Rusijos valdžios institucijoms.


Taip pat skaitykite:

Exit mobile version