Naujienos

„Anonymous“ teigė, kad įsilaužė į Rusijos transliacijos paslaugas ir televiziją

„Anonymous“ socialiniame tinkle „Twitter“ paragino rusus pasisakyti prieš Rusijos Federacijos vykdomą genocidą Ukrainoje.

„Anonymous“ įsilaužė į Rusijos televizijos kanalus

„Anonymous“ programišiai teigė įsilaužę į Rusijos transliacijos paslaugas ir valstybinius televizijos kanalus. Transliavimo paslaugų teikėjai sugebėjo greitai pašalinti pasirodžiusią žinutę. Tai sekmadienį, kovo 6 d., socialiniame tinkle „Twitter“ atskleidė „Anonymous TV“.

„Anonymous“ paskelbė nuotraukas, kuriose rodė pranešimus, kad rusai nepritaria karui Ukrainoje, ir raginimą rusams pasisakyti prieš Rusijos vykdomą genocidą Ukrainoje.

„Anonymous“ programišių grupuotė šiandien įsilaužė į Rusijos transliacijos paslaugas „Wink“ ir „Ivi“, taip pat į televizijos kanalus „Rossija 24“ ir „Maskva 24″, kad galėtų transliuoti karo iš Ukrainos filmuotą medžiagą“, – sakoma programišių pareiškime.

Vaizdo įraše vietoj „RosTV“ laidų rodomi karo Ukrainoje kadrai.

Anksčiau Ukrainos kibernetinės pajėgos įsilaužė į Kremliaus duomenų bazę ir paskelbė duomenis. Dabar Rusijos prezidento administracijos darbuotojų telefonų numeriai yra vieši.


Taip pat skaitykite:

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Mindaugas Bružas

KAIPKADA.LT naujienų, straipsnių, patarimų autorius. Turite klausimų ar pastabų? Susisiekite: el. p. redakcija@kaipkada.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Taip pat skaitykite
Close
Back to top button