Ant kurio piršto dėvėti žiedą, kad pritrauktumėte meilę ir sėkmę?


Nuo seniausių laikų papuošalai buvo laikomi turto simboliu. Jie rodė statusą visuomenėje arba šeimyninę padėtį. Senovės Graikijos gyventojai mažąjį pirštą vadino Merkurijaus pirštu. Tie, kurie ant šio piršto nešiojo žiedą, pasižymėjo gerais oratoriniais sugebėjimais. Šiems žmonėms geriau sekasi užmegzti ryšius su kitais žmonėmis. Patartina nešioti žiedus su geltonu arba žaliu akmeniu, pavyzdžiui, topazu, gintaru, karneoliu, smaragdu arba chrizolitu.

Bevardis pirštas visose kultūrose siejamas su širdimi, meile ir šeimos gyvenimu. Norint sustiprinti santuoką, ant bevardžio piršto reikia mūvėti sidabrinį žiedą su perlais. Tai išsaugos meilę tarp sutuoktinių daugelį metų. Jei norite tapti laimingesni, svajoti apie turtus ir šlovę, tuomet ant bevardžio piršto turėtumėte mūvėti vestuvinį žiedą su rubinu, turmalinu ar granatu.

Žiedų nešiojimas

Tiems, kurie dažnai gyvenime susiduria su nesėkmėmis, patariama mūvėti vestuvinį žiedą ant vidurinio piršto. Sidabrinį žiedą ant vidurinio piršto su juodos ir violetinės spalvos akmeniu reikia nešioti, kai vyksta svarbus dalykinis susitikimas. Žiedo nešiojimas ant kairės rankos vidurinio piršto padeda įnešti į gyvenimą harmonijos.

Nuo nelaimių apsaugos žiedas su safyru ar akvamarinu ant smiliaus. Papuošalas su brangakmeniu, nešiojamas ant šio piršto, daro žmogų išmintingesnį ir pritraukia sėkmę. su opalu sustiprina artimųjų santykius. Jei norite užmegzti stipresnę meilės sąjungą, tuomet ant kairės rankos smiliaus turėtumėte nešioti auksinį žiedą su beriliu.

Žiedas ant nykščio suteikia žmogui gebėjimą džiaugtis gyvenimu ir norą sukurti stiprią meilės sąjungą. Šį pirštą turėtų puošti energingi ir emocionalūs žmonės.

Išeiti iš AMP versijos