„Apple“ gavo įtrūkimams atsparaus sulankstomo ekrano technologijos patentą

Sulankstomas telefonas

“ susidomėjimas sudėtingomis technologijomis nėra naujiena, nes pastaraisiais metais bendrovė gavo keletą su šia technologija susijusių patentų. Neseniai JAV patentų ir prekių ženklų biuro išduotame patente aprašomas sulankstomas ekranas, kuris sukurtas taip, kad būtų atsparus daužimui ir subraižymams. Tai potencialiai galėtų išspręsti vieną iš pagrindinių sudėtingų įrenginių problemų, būtent jų trapumą.

“Apple” sulankstomo ekrano technologijos patentas

Patento numeris US-20230011092-A1 yra susijęs su ekranu, kurį sudaro keli sluoksniai, įskaitant lankstų pagrindą, plonasluoksnį tranzistoriaus sluoksnį ir apsauginį sluoksnį. Apsauginis sluoksnis skirtas apsaugoti nuo įtrūkimų susidarymo lanksčiame pagrinde, kuris yra labiausiai pažeidžiama ekrano dalis.

 

Be įtrūkimams atsparaus ekrano, „Apple“ taip pat gavo patentą savaime gyjančiam ekranui. Ši technologija leis atkurti ekraną po nedidelių įbrėžimų, o tai yra dar viena dažna sudėtingų įrenginių problema.

Nors daugelis ekspertų mano, kad sulankstomas iPhone yra mažai tikėtinas, buvo pranešimų apie galimą sulankstomą iPad. Tai leis „Apple“ eksperimentuoti su technologija ir ją patobulinti prieš galimą sulankstomo „iPhone“ išleidimą. Sulankstomas iPad taip pat būtų mažiau rizikingas įmonei, nes iPad yra mažiau svarbus produktas Apple portfelyje, palyginti su iPhone.

Į sulankstomų įrenginių rinką ateina vis daugiau įmonių, įskaitant „Google“ su būsimu „Pixel Fold“, todėl panašu, kad artimiausiu metu išvysime sulankstomą „Apple“ įrenginį. Tikėtina, kad šis naujas patentas ir ankstesni savaime išgydančių ekranų patentai bus pagrindinis veiksnys kuriant „Apple“ sudėtingą įrenginį.

Išeiti iš AMP versijos