„Apple” planuoja parduoti 95 milijonus „iPhone 14” telefonų visame pasaulyje

iPhone 14

Šiuo metu išmaniųjų telefonų rinka išgyvena nuosmukį ir, pasak Kinijos šaltinių, „Apple“ nori tuo pasinaudoti. Bendrovė ketina parduoti 95 milijonus iPhone 14 visų versijų, o tai yra maždaug 5% daugiau nei prognozuota anksčiau. Kol kas šiuos duomenis paskelbė tik Kinijos žiniasklaida, nė vienas iš „Apple“ tiekėjų jų nepatvirtino, tad ar tai gali būti patikima informacija – kol kas nėra žinoma.

„Apple” ketina parduoti daugiau savo iPhone 14 telefonų, nei buvo manyta ankščiau

Taip pat vis dar neaišku, kaip Kinijos ir Taivano krizė paveiks naujų produktų išleidimą. Tačiau naujieji išmanieji telefonai nuo pat pirmos dienos bus išleisti ir Indijoje, tad panašu, kad šios kompanijos planai turi realų pagrindą. Pažymėtina, kad naujųjų „iPhone” pristatymas laukiamas jau rugsėjį, nors tikslios datos dar nėra. Tačiau kompanija jau filmuoja naujos linijos pristatymo vaizdo įrašą, tad panašu, kad liko laukti neilgai.

Anksčiau buvo paskelbta, kad bazinė „iPhone 14“ versija kainuos nuo 800 USD, o „iPhone 14 Pro“ ir „iPhone 14 Pro Max“ kainuos atitinkamai nuo 1100 ir 1200 USD. „iPhone 14 Max“ kaina neskelbiama. Teigiama, kad nauji gaminiai prekyboje pasirodys nuo rugsėjo 23 d.

Išeiti iš mobilios versijos