Butai / Namai

Ar brangstantis šildymas reiškia, kad brangs ir visos kitos namų šildymo alternatyvos?

Šiais metais šildymo sezonas gąsdina daugelį. Ypač tuos, kurie būstą apsišildo kieto kuro katilais, kadangi pabrango malkos. Taip pat bijo ir tie, kurie renkasi dujines sistemas. Jeigu anksčiau vienos bei kitos sistemos dažnai atrodė pigia galimybe apšildyti namus, vis dažniau kalbama apie tai, jog tai ne tik neekologiškas, tačiau ir piniginei, deja, nedraugiškas sprendimas. Viena iš pigiausių šildymo sistemų alternatyvų, tai šilumos siurbliai, kurie šiais metais – nepatuštins vartotojų piniginių labiau nei visada.

Jeigu Jus domina sertifikuoti šilumos siurbliai, kurie tarnaus ilgai ir tuo pačiu leis išvengti didelių sąskaitų už šildymą – juos įsigyti siūlome https://www.specdarbai.lt prekybos vietoje.

Įranga, kuri tarnaus visus metus

Jeigu norite, kad Jūsų būsto apšildymo išlaidos būtų kuo mažesnės – tokiu atveju svarbiausia rasti geras sistemas, kurios labiausiai atitinka Jūsų namų poreikius. Šiuo metu dažniausiai minimi šilumos siurbliai, kurie tinka ir naujos, ir senos statybos namuose.

Žinoma, siekiant kokybės labai svarbu rinktis patikimų gamintojų produkciją, taip pat, pirkti ją legaliai, kadangi tuomet pardavėjai suteikia garantiją, kuri padės nemokamai išspręsti iškilusias bet kokias problemas, bet kokius gedimus.

Galiausiai, reikia rinktis tokius šilumos siurblius, kurie ne tik šildo, tačiau vasaromis gali būti naudojami ir kaip oro kondicionieriai. Tai yra oras-oras sistemos, kurios tarnauja visus metus, tad įrangos investicija – sėkmingai atsiperka.

Ekologiška ir ekonomiška

Šilumos siurbliai padeda ne tik gyventi pigiau šaltomis žiemomis, tačiau taip pat ir draugiškai su gamta, o už jos gerbūvį esame atsakingas kiekvienas iš mūsų. Siūlome rinktis šilumos siurblius, kurie veikia atsinaujinančios energijos ištekliais. Tai yra galimybė kurti tvarią aplinką už kurią esame atsakingas kiekvienas iš mūsų.

Pasikartosime, kad sistema veiks našiai ir tuo pačiu atitinka ekologinius niuansus tik tokiu atveju, jeigu ji bus sertifikuota, tai yra, bus kuriama pagal ES standartą, kuris yra labai griežtai reglamentuotas.

Vis daugiau lietuvių renkasi šilumos siurblius

Natūralu, kad artėjant žiemai norisi būti ramiu, jog šilumos išgavimo sistemos nekainuos labai daug. Tiek jos, tiek jų išlaikymas. Kadangi šilumos siurbliai dažnai vadinami viena pigiausių alternatyvų, kuri tenkina tiek gyvenamojo tipo, tiek komercinės paskirties objektus, natūralu, kad tautiečiai renkasi sistemas gyvenimo gerinimui.

Daugeliui patinka tai, jog sistema ne tik nereikalauja daug išlaidų, tačiau taip pat ir veikia įprastai, beveik be jokio žmogaus įsikišimo. Tai padeda sutaupyti daug laiko, energijos ir savo namuose visada jaustis gerai. Galiausiai, siurbliai dažnai vadinami ir viena saugiausių galimybių, kadangi nėra gaisro pavojaus kaip kad turintiems kieto kuro katilus.

Subsidijos, kurios padės sutaupyti

Susidomėjote siurbliais, kurie šį sezoną leis išvengti didesnių sąskaitų už šildymą? Tokiu atveju siūlome daugiau pasidomėti subsidijomis, kurios yra teikiamos šalies gyventojams pagal ES paramas.

Jos dažniausiai įpareigoja keisti senus katilus inovatyviomis, atsinaujinančios energetikos galimybėmis ir dažnai kompensacijos lygis gali siekti net iki 50 %. Džiugu, kad yra tokia galimybė ir vis daugiau žmonių naudojasi pigiai jiems kainuojančia energija, kuri yra draugiška aplinkai ir tuo pačiu kiekvienam iš mūsų.

Geriausia kokybė patraukliomis kainomis laukia Jūsų čia. Svarbiausia rinktis tariantis su specialistais, kurie visada gali atsakyti į Jums kylančius klausimus ir tuo pačiu suteikti garantijas, kurios leis būti ramiu dėl sistemos našumo ir tarnavimo ilgus metus.

Jei radote klaidą, praneškite mums apie tai pažymėdami tekstą ir paspausdami Ctrl+Enter.

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Prenumeruokite naujienas Google News platformoje

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button

Pranešimas apie klaidą

Šis tekstas bus išsiųstas mūsų redaktoriams: