Ar švytintys antkakliai kenkia šuniui?

Šviečiantis šuns antkaklis

Vienas iš labiausiai paplitusių šunų aksesuarų yra antkaklis. Jis atlieka ne tik savo funkciją, bet ir ant jo galima palikti kontaktinę informaciją, jeigu šuo pabėgtų. Bet ar esate girdėję apie šviečiančius antkaklius šunims? Pakalbėkime apie tai.

Švytintys antkakliai: nauda ir žala

Tokia daiktas gali padėti surasti šunį, kai vaikščiojate su šunimi tamsiu paros metu. Tačiau atsiliepimai apie tokius įrenginius yra labai prieštaringi. Štai kodėl švytintys antkakliai gali pakenkti jūsų keturkojui draugui.

Žala

Daugelis šunų savininkų mano, kad šviečiantys antkakliai gali turėti įtakos regėjimo aiškumui. Sunku su tuo ginčytis, nes jie yra arti akių ir skleidžia gana ryškią šviesą. Jei antkaklis turi mirksintį režimą, problema tik didėja.

Kitas „prieš“ veiksnys – tai, kad neįmanoma nuspėti šunų reakcijos, kurie gali išsigąsti neoninio švytėjimo arba, priešingai, sukelti pyktį.

Nauda

Kiti šunų šeimininkai įsitikinę, kad tokio išradimo privalumai yra didesni, ir jie nusveria visus trūkumus.

Taigi, pasak jų, svarbiausia pasirinkti tinkamą aksesuarą, kad nepakenktumėte gyvūnui. Antkaklis turi būti mažo ryškumo. Toks šviesos šaltinis netrukdo augintiniui, bet tuo pačiu daro jį matomą aplinkiniams.

Exit mobile version