Kompiuteriai / TV / Telefonai

ASUS palieka Rusijos rinką ir evakuoja darbuotojus

Taivane įsikūrusi ASUS turi planų, tarp kurių – darbuotojų evakuacija ir Rusijos rinkos uždarymas. Šią informaciją pateikė Taivano ekonomikos ministras, kuris atsakė į ministro pirmininko pavaduotojo ir skaitmeninės transformacijos ministro Michailo Fiodorovo laišką.

Asus palieka Rusija

ASUS palieka Rusijos rinką

Pažymėtina, kad Michailas Fiodorovas vykdo naują „Twitterio diplomatiją“ – nuolat rašo raginimus IT gigantams nutraukti savo veiklą Rusijos rinkoje dėl karo su Ukraina. Ši taktika pasirodė esanti itin veiksminga – didelė dalis didelių bendrovių jau pasitraukė iš Rusijos rinkos arba nutraukė veiklą joje.

Pasak ekonomikos ministro Wang Mei-hua, Taivanas remia demokratines vertybes ir sankcijos Rusijai bus toliau taikomos. Ji taip pat pridūrė, kad ASUS kuo greičiau evakuos darbuotojus. Reikėtų pažymėti, kad, „Reuters“ duomenimis, trečiąjį praėjusių metų ketvirtį ASUS Rusijos rinka sudarė tik trečdalį visos Europos prekybos, o visa tai bendrovei nėra labai naudinga. Taip pat verta pridurti, kad pati ASUS dar nepateikė oficialaus atsakymo į „Reuters“ prašymą.


Taip pat skaitykite:

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Mindaugas Bružas

KAIPKADA.LT naujienų, straipsnių, patarimų autorius. Turite klausimų ar pastabų? Susisiekite: el. p. redakcija@kaipkada.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Back to top button