Naujienos

Atnaujinta ir modernizuota „Infostatyba“ sistema

Pranešame, kad LR aplinkos ministerija atnaujino ir modernizavo informacinę sistemą – „Infostatyba“. Jau šiandien nuo 8 val. ryto per Topografijos, inžinerinės infrastruktūros, teritorijų planavimo ir statybos elektroninių vartų informacinę sistemą (Vartai), pasiekiamą adresu (www.planuojustatau.lt) pradeda veikti modernizuota Lietuvos Respublikos statybos leidimų ir statybos valstybinės priežiūros informacinė sistema „Infostatyba“ (IS „Infostatyba“).

Ministerija praneša, kad visi IS „Infostatyba“ išoriniai vartotojai norėdami sėkmingai prisijungti prie modernizuotos IS „Infostatyba“ ir ja naudotis, turi autentifikuotis per e-valdžios vartus.

IS „Infostatyba“ tvarkytojai (savivaldybių administracijų ir kitų institucijų darbuotojai) pirmą kartą jungdamiesi į Vartus turi autentifikuotis per e-valdžios vartus ir savo profilį susieti su esamu IS „Infostatyba“. Pateiktas vaizdo įrašas:

Visi iki senos sistemos išjungimo pradėti procesai ir pateikti prašymai yra automatiškai perkelti į modernizuotą sistemos versiją, todėl vartotojams dėl to rūpintis ar imtis kokių nors papildomų veiksmų nereikia.

Per IS „Infostatyba“ prašymus teikiantys  asmenys nuo šiol juos pasirašyti galės tik kvalifikuotu el. parašu.

Naujų ir modernizuotų paslaugų naudojimo vaizdo instrukcijos padės susipažinti su sistemos funkcinėmis galimybėmis ir geriau orientuotis atnaujintoje sistemoje. Pastarąsias galite rasti čia: https://vtpsi.lrv.lt/lt/konsultacijos/statykim-kartu/vaizdo-instrukcijos/infostatyba-1

Kilus klausimų kreipkitės bendruoju konsultavimo telefonu (8 5) 207 3333 (norėdami gauti konsultaciją teisės aktų taikymo klausimais spauskite skaičių „1“, IS „Infostatyba“ naudojimo klausimais – skaičių „2“, teritorijų planavimo informacinių sistemų klausimais – skaičių „3“, prisijungimo prie Vartų klausimais – skaičių „4“).

Susidūrę su bet kokiais Statau srities trikdžiais, informaciją apie juos pateikite el. paštu infostatyba.pagalba@asseco.lt.

Susidūrę su bet kokiais Vartų trikdžiais (jei nepavyksta prisijungti), informaciją apie juos pateikite el. paštu vartai@vtpsi.lt.

Jei radote klaidą, praneškite mums apie tai pažymėdami tekstą ir paspausdami Ctrl+Enter.

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Prenumeruokite naujienas Google News platformoje

Mindaugas Bružas

KAIPKADA.LT straipsnių ir naujienų autorius el. p. redakcija@kaipkada.lt tel. +370 695 72614

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button

Pranešimas apie klaidą

Šis tekstas bus išsiųstas mūsų redaktoriams: