Atrodo, kad “Samsung Galaxy S23 FE” gerbėjus nuvils

Samsung Galaxy S23 FE

Internete pasirodo vis daugiau informacijos apie populiarųjį Pietų Korėjos ženklo flagmaną, kuris gali būti išleistas dar iki m. pabaigos. Socialinio tinklo “Twitter” vartotojas Tech_Reve pasidalijo nauja informacija apie “ S23 FE”. Pasak jo, “Samsung” planuoja naujajame gaminyje įrengti ne “Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 for Galaxy” ar “Snapdragon 8+ Gen 1”, o savo “ 2200” procesorių.

Toks pasirinkimas greičiausiai susijęs su “Samsung” strategija mažinti išlaidas ir išlaikyti pelningumą. Tačiau šis sprendimas gali neigiamai paveikti “ FE” pardavimus.

Be to, tapo žinoma, kad “Galaxy S23 FE” gaus 6 GB arba 8 GB LPDDR5 operatyviosios atminties ir 128 GB arba 256 GB UFS 3.1 atminties įrenginį. Naujasis prietaisas taip pat turės 12 megapikselių asmenukių kamerą, 50 megapikselių pagrindinį jutiklį, 8 megapikselių teleobjektyvą su 3 kartų optiniu priartinimu ir 12 megapikselių itin platų objektyvą.

Naujausi pranešimai iš bandomųjų komplektacijų duomenų bazės parodė, kad “Samsung” aktyviai testuoja “Galaxy S23 FE”, kurio modelio numeris SM-S711B, europinei versijai skirtą programinę įrangą. Šis testavimo etapas leidžia manyti, kad gali prireikti dar kelių mėnesių, kol prietaisas bus pristatytas rinkai.

Tikėtina, kad “Samsung” pristatys “Galaxy S23 FE” rudenį, nes vasarą bus paskelbti brangesni įrenginiai su sulankstomais ekranais – “Galaxy Z Flip 5” ir “Galaxy Z Fold 5”.

Išeiti iš AMP versijos