Atrodo, kad “Samsung Galaxy S23 FE” gerbėjus nuvils


Samsung Galaxy S23 FE

Internete pasirodo vis daugiau informacijos apie populiarųjį Pietų Korėjos prekės ženklo flagmaną, kuris gali būti išleistas dar iki 2023 m. pabaigos. Socialinio tinklo “Twitter” vartotojas Tech_Reve pasidalijo nauja informacija apie “Galaxy S23 FE”. Pasak jo, “Samsung” planuoja naujajame gaminyje įrengti ne “Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 for Galaxy” ar “Snapdragon 8+ Gen 1”, o savo “Exynos 2200” procesorių.

Toks pasirinkimas greičiausiai susijęs su “Samsung” strategija mažinti išlaidas ir išlaikyti pelningumą. Tačiau šis sprendimas gali neigiamai paveikti “Galaxy S23 FE” pardavimus.

Be to, tapo žinoma, kad “Galaxy S23 FE” gaus 6 GB arba 8 GB LPDDR5 operatyviosios atminties ir 128 GB arba 256 GB UFS 3.1 atminties įrenginį. Naujasis prietaisas taip pat turės 12 megapikselių asmenukių kamerą, 50 megapikselių pagrindinį jutiklį, 8 megapikselių teleobjektyvą su 3 kartų optiniu priartinimu ir 12 megapikselių itin platų objektyvą.

Naujausi pranešimai iš bandomųjų komplektacijų duomenų bazės parodė, kad “Samsung” aktyviai testuoja “Galaxy S23 FE”, kurio modelio numeris SM-S711B, europinei versijai skirtą programinę įrangą. Šis testavimo etapas leidžia manyti, kad gali prireikti dar kelių mėnesių, kol prietaisas bus pristatytas rinkai.

Tikėtina, kad “Samsung” pristatys “Galaxy S23 FE” rudenį, nes vasarą bus paskelbti brangesni įrenginiai su sulankstomais ekranais – “Galaxy Z Flip 5” ir “Galaxy Z Fold 5”.


Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Parašyti komentarą / išeiti iš AMP versijos