Atsikratyti kandžių namuose gana paprasta: paprastas ir patikimas būdas


Namie gali būti labai nemalonios – šie vabzdžiai paprastai įsikuria tamsiose patalpose, deda kiaušinėlius ir gana greitai dauginasi. Tačiau jei namuose turite kandžių, nesijaudinkite: jų atsikratyti gana lengva.

Galbūt nežinojote, bet yra dviejų rūšių kandys: rūbų kandys ir sandėliukų kandys. Priklausomai nuo rūšies, šie vabzdžiai skirtingose namų vietose ieško skirtingų maisto šaltinių. Šiame straipsnyje sužinosite kaip jų atsikratyti.

Spinta ir kandys

Kaip atsikratyti kandžių?

Jei bandote atsikratyti šių nemalonių vabzdžių, pirmiausia turėtumėte atlikti generalinį visų namų valymą. Pirmiausia išmeskite visus šiukšlių maišus ir galimai užterštą maistą, nes būtent šie maisto produktai gali tapti kandžių prieglobsčiu.

Jei kandys gadina jūsų drabužius ir skalbinius, pradėkite juos tvarkyti. Skalbkite viską, ką galite, karštu vandeniu ir skalbikliu, o tada džiovinkite džiovyklėje. Taip sunaikinsite visas lervas, kurios galėjo būti susikaupusios drabužiuose.

Valymo ekspertai sako, kad taip pat gali padėti sausas valymas. Kitas žingsnis – išsiurbti visas virtuvės ir spintos lentynas bei plyšius. Nepamirškite kilimų, sienų ir grindjuosčių – net neįsivaizduojate, kur kandys gali pasislėpti netikėtose vietose.

Galiausiai kruopščiai nuplaukite visas lentynas muiluotu vandeniu. Arba galite naudoti baltojo acto ir vandens tirpalą: sumaišykite abu skysčius lygiomis dalimis.

Jei kandys gadina jūsų drabužius, būtinai atrūšiuokite rūbus, kurių šiuo metu nenešiojate. Juos sudėkite į sandarius maišus. Sandėliuke maistą laikykite sandariuose stikliniuose ir plastikiniuose induose.

Kad atbaidytumėte šiuos vabzdžius, po butą galite išdėlioti maišelius su žolelėmis, pavyzdžiui, rozmarinais, levandomis ir gvazdikėliais. Kandys nemėgsta šio kvapo.

Išeiti iš AMP versijos