Naujienos

„Burger King“ pasitraukia iš Rusijos rinkos

„Burger King“ tinklą Rusijoje sudarė 800 greitojo aptarnavimo įmonių. Dar praėjusią savaitę bendrovė teigė, kad neplanuoja išvykti iš Rusijos.

Burger King palieka Rusija

„Burger King“ greito maisto restoranas palieka Rusiją

„Burger King“ pareiškė, kad nutraukia paramą savo restoranams Rusijoje. Taip pat atsisako rinkodaros, maisto tiekimo ir nepatvirtins jokių sprendimų dėl investicijų ar plėtros Rusijos Federacijoje. Apie tai ketvirtadienį, kovo 10 d., pranešė „Interfax“, remdamasi bendrovės pareiškimu.

Pažymima, kad bendrovė neturi savo restoranų Rusijoje, o pagrindinis „Burger King“ franšizės gavėjas Rusijos rinkoje yra „Burger Rus LLC“. „Burger King“ tinklą Rusijoje sudarė 800 greitojo maisto užkandinių.

Dar praėjusią savaitę tinklo spaudos tarnyba Rusijoje pranešė, kad „Burger King“ neketina pasitraukti iš Rusijos ir vis dar laiko ją viena iš savo strateginių rinkų.

Anksčiau „Burger King“ paskelbė, kad visą pelną, gautą iš franšizės veiklos, skirs humanitarinei pagalbai Ukrainos pabėgėliams.

Dieną prieš tai „McDonald’s“ paskelbė nutraukianti savo veiklą Rusijoje. Bendrovė uždaro visus 850 restoranų. „McDonald’s“ Rusijoje dirbo apie 62 000 žmonių.


Taip pat skaitykite:

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Mindaugas Bružas

KAIPKADA.LT naujienų, straipsnių, patarimų autorius. Turite klausimų ar pastabų? Susisiekite: el. p. redakcija@kaipkada.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Taip pat skaitykite
Close
Back to top button