Dalykai, be kurių neapsieis iškyla gamtoje


su draugais ar šeima – puiki galimybė praleisti laiką gamtoje. Tačiau nepamirškite, kad tai ne eilinis pasivaikščiojimas, o visas įvykis. Iš anksto apgalvokite, ką pasiimti į iškylą, atsižvelgdami į žmonių skaičių, amžių, paros laiką ir iškylos trukmę. Smagu praleisti dieną gamtoje geroje kompanijoje, tačiau kontrolinį daiktų sąrašą, reikėtų sudaryti iš anksto. Nepamirškite į sąrašą įtraukti ne tik naudingų aksesuarų, kelioninės įrangos, bet ir maisto, jau paruoštų užkandžių.

Pasiruošimas iškylai: nuo ko pradėti

susiderinti išvykos laiką, bet ir peržvelgti žadamas orų prognozes. Krituliai, šaltis, karštis gali sugadinti visas linksmybes.

laukymės – kuo vaizdingesnė zona, tuo maloniau bus apsižvalgyti. Nesirinkite vietos spontaniškai. Norint apsisaugoti nuo nemalonių netikėtumų, reikėtų iš anksto pasidomėti teritorijos ypatumais.

susitarsite, kas ir ką pasiims su savimi, padarykite tai iš anksto. Daugelis patyrusių turistų pataria nesidalyti pareigomis. Geriau kiekvienam rinkti savo naudingų daiktų ir produktų mini rinkinį.

Iškylos, grilinimas gamtoje

Iškylauti: ką atsinešti

Išvykdami į iškylą gamtoje su draugais ar šeima, būtinai pasirūpinkite talpiu krepšiu, kuprine. Nepamirškite apie savo buvimo gamtoje laiką. Jei vykstate į pikniką tik vienai dienai, neturėtumėte susikrauti daiktų kaip ilgam žygiui. Čia yra labai naudingų dalykų kontrolinis sąrašas:

Jei vykstate tokiu metu, kai oro sąlygos bus permainingos, nepamirškite apie sportinį kostiumą ar šiltą striukę, nuo vėjo. Iškylai miške jums tikrai prireiks purškalo ar gelio nuo uodų. Nepamirškite pramogų – pasiimkite su savimi porą stalo žaidimų, badmintoną ar kamuolį.

Kas patogiau iškyloje: medžiaginiai ar popieriniai rankšluosčiai iš shop.manjana.lt?

Popieriniai rankšluosčiai pamažu pakeičia medžiaginius rankšluosčius kaip pagrindinį mikrobų plitimo kaltininką. Pagrindinis išskirtinis popierinių rankšluosčių privalumas yra tai, kad jie yra vienkartiniai gamtoje, todėl nėra jokios kalbos apie pavojų ligoms plisti.

Įdomi informacija apie popierinius rankšluosčius

tualetinį popierių perforavo į medžiaginio rankšluosčio dydžio lakštus ir pardavė.

medienos arba pluoštinių augalų.

celiuliozė. Popierinis rankšluostis, pagamintas iš perdirbtos popieriaus masės, yra geras ne tik dėl to, kad perpus sumažina energijos sąnaudas, bet ir dėl to, kad sumažėja iškertamų medžių skaičius.

Kuo daugiau sluoksnių, tuo daugiau drėgmės sugeria.

Popieriniai rankšluosčiai klasifikuojami pagal jų savybes.

Jie vertinami pagal stiprumą, sugeriamumą, svorį ir storį. Spalvoti popieriniai rankšluosčiai skiriasi priklausomai nuo to, ar jie skirti buitiniam, ar pramoniniam naudojimui.

Popieriniai rankšluosčiai supakuoti atskirai ir parduodami supakuoti lapeliais arba ritiniais. Jie pagaminti iš dviejų ar trijų plono popieriaus sluoksnių, tačiau kai kurie gali būti ir vieno sluoksnio.

Popierinių rankšluosčių naudojimas yra daug platesnis nei tekstilinių. Jų pagalba galite ne tik nusišluostyti rankas ir nusausinti išsipylusi vandenį, bet ir laikyti maistą, gaminti maistą ir, žinoma, tai yra nepakeičiamas asistentas kelyje. Jais galima nušluostyti ir vaisius, ir daržoves, pašalinti riebalų perteklių nuo kepto maisto, o tai ypač pasakytina apie ant laužo keptus patiekalus.

Išeiti iš AMP versijos