Internetas / WEBKompiuteriai / TV / Telefonai

Dėl šių 5 gudrybių interneto greitis padidėjo 3 kartus

„Wi-Fi“ routeris – iš anglų kalbos maršrutizatorius, tinklo įranga, atliekanti ir maršrutizatoriaus, ir belaidžio ryšio prieigos taško funkcijas.

Kelios gudrybės, kaip pagerinti interneto greitį namuose

Interneto greitis namuose

„Wi-fi“ maršrutizatorius namų centre

„Wi-Fi“ maršrutizatorius turėtų būti buto ar namo viduryje. Tokiu atveju bangos pasiskirstys tolygiai ir pasieks visus būsto kampus.

Statykite kuo aukščiau

Niekada nestatykite maršrutizatoriaus ant grindų, nes dėl to didžioji dalis bangų nukeliaus pas apačioje gyvenantį kaimyną. Geriausia prietaisą laikyti ant sienos, arčiau lubų. Tai skatina labai stiprų signalą!

Perkelkite prietaisus toliau

Prietaisai, esantys arti maršrutizatoriaus, sumažina signalo stiprumą. Televizorių ar kompiuterį laikykite atokiau nuo maršrutizatoriaus – nepamirškite to.

Suraskite tinkamą vietą

Jei maršrutizatorius turi dvi antenas, vieną montuokite vertikaliai, kitą – horizontaliai. Tai leis geriausiai transliuoti signalą. Išbandykite skirtingas maršrutizatoriaus antenos padėtis ir iš patirties išsiaiškinkite, kuri padėtis yra optimali geram signalui pasiekti.

„Wi-Fi“ signalo žemėlapis

Yra programų, kurios gali parodyti jūsų namų signalo stiprumo žemėlapį. Įdiegę tokią programą iškart sužinosite, kur geriausia įrengti maršrutizatorių ir kodėl kai kuriose vietose niekada nėra interneto.


Taip pat skaitykite:

Jei radote klaidą, praneškite mums apie tai pažymėdami tekstą ir paspausdami Ctrl+Enter.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button

Pranešimas apie klaidą

Šis tekstas bus išsiųstas mūsų redaktoriams: