Dermatologai pasiūlė būdą, kaip atsikratyti raukšlių ant kaktos


Raukšlės kaktoje

Atsikratyti horizontalių raukšlių ant kaktos yra daug sudėtingesnė užduotis nei tiesiog kovoti su odos senėjimo požymiais, teigia dermatologai. Žmonės šių raukšlių atsiradimą dažnai klaidingai priskiria senėjimo procesui, nors iš tiesų jos dažnai būna susijusios su dehidratacija. Šios paprastai būna lengvesnės ir plonesnės. Norint sėkmingai su jomis kovoti, rekomenduojama naudoti drėkinamąją kosmetiką, kurios sudėtyje yra įvairių rūšių drėkinamųjų medžiagų.

Raukšlės ant kaktos

Drėkinamųjų produktų sudėtyje gali būti hialurono rūgšties, glicerino, skvaleno ir augalinių aliejų. Ypač svarbu oda rūpintis vakare, o ryte tepti drėkinamąjį antioksidacinį kremą su apsauga nuo saulės, kad išvengtumėte priešlaikinio senėjimo. Pasak specialistų, daugelis žmonių taip pat mano, kad gerti daugiau skysčių padės atsikratyti šių nepageidaujamų raukšlių. Tačiau be tinkamos odos priežiūros šios pastangos nueis perniek.

Norėdami veiksmingai kovoti su horizontaliomis raukšlėmis ant kaktos, turėtumėte atsižvelgti ne tik į odos drėkinimą, bet ir į kitus svarbius veiksnius. Dermatologai rekomenduoja atkreipti dėmesį į kasdienius įpročius, kurie taip pat gali turėti įtakos odos būklei. Venkite pernelyg didelio odos tempimo veido išraiškos metu, pavyzdžiui, raukšlių nuo šypsenos ar susiraukimo. Nuolatinis odos įtempimas gali prisidėti prie raukšlių susidarymo, ypač jei nesilaikote tinkamo odos priežiūros režimo. Svarbu atkreipti dėmesį į savo mitybą. Tinkama mityba, kurioje gausu antioksidantų, vitaminų ir mineralų, padės pagerinti odos sveikatą, ji taps elastingesnė ir prižiūrėta. Į savo racioną įtraukite daržovių, vaisių, riešutų ir sveikų riebalų, pavyzdžiui, alyvuogių aliejaus ir avokadų.

Taip pat turėtumėte atkreipti dėmesį į savo streso lygį, nes pernelyg didelis nervingumas gali neigiamai paveikti jūsų odą. Relaksacijos technikų, tokių kaip joga, meditacija ar gilus kvėpavimas, praktikavimas gali padėti sumažinti streso lygį ir skatinti sveiką odą. Šių rekomendacijų laikymasis, kartu su tinkama odos priežiūra ir drėkinančių kosmetikos priemonių naudojimu padės suvaldyti horizontalias kaktos raukšles ir išlaikyti jauną bei gražią odą ilgus metus.

Išeiti iš AMP versijos