Dieninių ir naktinių užuolaidų derinimas


Nors šiandien neretai galima pamatyti langų be užuolaidų, bet, sutikite, namams jos suteikia daugiau jaukumo. Dažnai, pakeitus užuolaidas, vieną ar kitą namų erdvę galima pakeisti kardinaliai. Viskas gali atrodyti taip, tarsi būtų padarytas remontas. Juolab, kad šiandien užuolaidų pasirinkimas labai platus. Pasirinkę klasikinio ar modernaus stiliaus užuolaidas galite sukurti labai skirtingą interjerą, nežiūrint to, kokie baldai vyrauja kambaryje.

Internetinės parduotuvės “TavoSapnas” užuolaidos yra tokios įvairios, kad tikrai atrasite sau tinkamas. Patogu tai, jog nereikia laukti eilėse, o jeigu pasitarti su konsultantu, užtenka vieno skambučio ir kelių mygtukų paspaudimo.

Dieninės užuolaidos

Dieninės užuolaidos

Dieninių užuolaidų pagrindinė savybė yra ta, jog jos yra permatomos. Spalva paprastai būna balta, bet šiandieninės tendencijos keičiasi. Galima pasirinkti ir kitokių spalvų dienines užuolaidas. Baltų dieninių užuolaidų privalumas yra tas, jog jas galima derinti prie bet kokios spalvos sienų ir interjero stiliaus. jeigu nuspręsite pasirinkti kotokios spalvos dienines užuolaidas pasistenkite jas paderinti prie:

Naktinės užuolaidos

Jeigu dieninės suteikia dalinį privatumą, tai naktinės yra maksimali namų apsauga nuo išorinės aplinkos. Štai naktinių užuolaidų spalvų ir audinio struktūros pasirinkimas yra stulbinantis. Jeigu renkatės pastelinės spalvos naktines užuolaidas tuomet reikėtų atsižvelgti į sienų ir baldų spalvą. jeigu akys pakrypo į ryškių spalvų lango puošmeną, tuomet derinkite jas prie:

Naktinių užuolaidų pavadinimas tarsi sako, jog tai nakčiai reikalingas kambario akcentas. Bet iš tiesų jos praverčia ir dieną, kai pernelyg skverbiasi saulė per dienines užuolaidas arba norima pamiegoti dienos metu.

Dieninių ir naktinių užuolaidų derinimas

Derinant dienines ir naktines užuolaidas svarbu atsižvelgti į tris pagrindinius aspektus: audinio tankį, spalvą ir bendrą namų interjerą. Daugelis vis dar galvoja, jog dienines užuolaidas reikia kabinti ant vieno karnizo, o naktines ant kito. Ši tendencija taip pat labai ryškiai keičiasi. Nėra vieno teisingo atsakymo apie užuolaidų derinimą. Svarbu žinoti, kokio stiliaus jums norisi: klasikinio, modernaus ar eklektiško. Jeigu manote, jog dieninės ir naktinės užuolaidos turi būti kardinaliai skirtingų spalvų ir audinio faktūrų, kodėl gi ne? Nebijokite eksperimentuoti.

Išeiti iš AMP versijos