“Galaxy S23” fotoaparatai turi rimtą problemą: ką apie tai mano “Samsung”?


Galaxy S23 foto

„Galaxy S23“ serijos išmaniaisiais telefonais darytose nuotraukose atsiranda nepaaiškinamas banano formos susiliejimas. Bendrovė “Samsung” pripažino šią problemą ir pažadėjo artimiausiu metu ją ištaisyti. Tai planuojama padaryti per artimiausią atnaujinimą. Apie tai bendrovės atstovai pranešė oficialioje svetainėje Lenkijoje.

„Galaxy S23″ fotoaparato problema

Žurnalistai teigia, kad šios linijos išmaniųjų telefonų naudotojai problemą pastebėjo dar balandžio mėnesį. Fotografuojant objektus iš arti, atsiranda neryškios banano formos sritys. Todėl problema buvo pavadinta “Bananagate”.

Bendrovės inžinieriai teigė, kad problema kilo dėl didelės spartos objektyvo, skirto fotografuoti prasto apšvietimo sąlygomis. Tačiau jie apims vaizdo apdorojimo algoritmus, kurie ištaisys klaidą. Kol atnaujinimas nebus išleistas, Samsung pataria vartotojams fotografuoti bent 30 centimetrų atstumu ir laikyti išmanųjį telefoną vertikaliai.


Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Parašyti komentarą / išeiti iš AMP versijos