Naujienos

Galimybių paso galiojimas bus sustabdytas jau kitą savaitę

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė, pranešė, kad LR Vyriausybė ateinantį trečiadienį rinksis į posėdį dėl galimybių paso galiojimo sustabdymo. Greičiausiai nuo kitos savaitės vidurio Galimybių pasas nebebus reikalingas nei renginiuose, nei parduotuvėse, nei prekybos centruose.

Zaliasis galimybiu pasas

Nutarimai dėl galimybių paso sustabdymo

„Jeigu jūs klausiate apie galimybių pasą konkrečiai, tai galiu pasakyti, kad Vyriausybė planą sustabdyti galimybių pasą jau turi keletą savaičių, tiesiog šias savaites buvo derinami operacijų vadovo sprendimai, buvo diskutuojama su verslu taip pat, kur yra taikomas galimybių pasas, kokie reikalavimai galėtų galimybių pasą pakeisti. Ir aš manau, kad sprendimas dėl galimybių paso sustabdymo bus priimtas Vyriausybės kitą trečiadienį“, – žurnalistams penktadienį lankydamasi pasienyje su Baltarusija sakė I. Šimonytė.

Vyriausybės vadovė nedetalizavo, ar galimybių pasas bus sustabdytas visiškai, ar bus paliktos galimybės jį kur nors naudoti.

Sveikatos apsaugos ministerija dėl galimybių paso sustabdymo komentarų neišsakė.

„Omikron banga diktuoja savo taisykles. Matome, kad užsikrečia ir serga ir vakcinuoti, ir nevakcinuoti. Džiugu, kad serga lengvai ir situacija ligoninėse yra stabili, reanimacijos nesipildo ir infekcinių ligų skyriai nesipildo. Tai, matyt, ir yra ta prielaida, kuri leidžia galvoti apie tam tikrų priemonių panaikinimą galvojant apie tai, kad imunizuosis – ar dėl vakcinų, ar natūraliai persirgę – didžioji dalis visuomenės. Tą rodo ir kitų šalių patirtis“, – penktadienį „Lietuvos ryto“ laidai „Nauja diena“ komentavo politikė.


Taip pat skaitykite:

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Mindaugas Bružas

KAIPKADA.LT naujienų, straipsnių, patarimų autorius. Turite klausimų ar pastabų? Susisiekite: el. p. redakcija@kaipkada.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Taip pat skaitykite
Close
Back to top button