Gėlių augintojai atskleidė, kiek gėlių turėtumėte auginti savo namuose

Kambariniai augalai puikiai valo orą

Daugelis žmonių žino, kad kambariniai augalai turi įtakos kambario mikroklimatui. Tačiau, kaip? Be to, kaip apskaičiuoti augalų skaičių kvadratiniame metre? Apie tai šiame straipsnyje.

Kuo naudingi kambariniai augalai?

Jei namuose turite per daug aštrių kampų, jie gali neigiamai paveikti psichoemocinę būseną. Kiekvienas augalas gali pagerinti būklę. Nesvarbu, kokį augalą pasirinksite. Jo lapai ar žiedai gali sumažinti stresą ir įtampą.

Moksliškai įrodyta, kad kambariniai augalai teigiamai veikia psichiką ir sveikatą. Jie leidžia atsipalaiduoti ir sukurti malonią mikroflorą. Be to, kambariniai augalai valo orą ir apsaugo nuo bakterijų. Sugerdami anglies dioksidą, jie išskiria deguonį. Jie taip pat gali neutralizuoti elektroninių prietaisų poveikį.

Kaip išsirinkti tinkamą augalą?

Apsvarstykite kai kuriuos kambarinius augalus. Pirkite lauramedį, paprastąją mirtą ar citrinmedį. Jie gali sunaikinti kenksmingus mikroorganizmus ore. Štai kodėl šie augalai dažnai auginami sanatorijose ir ligoninėse. Paprastasis fikusas taip pat naikina ore sklandančius mikroorganizmus.

Plačiau apie namų orą valančius augalus galite pasiskaityti čia: Jie surenka dulkes ir valo orą: 4 geriausi kambariniai augalai vaikų kambariui

Kiek augalų turėtumėte turėti namuose?

Yra paprasta taisyklė. 1-ame kv. m plote reikia ne daugiau kaip 1 augalo. Taigi vienam vidutinio dydžio kambariui reikia iki 10 kambarinių gėlių.

Exit mobile version