Apžvalgos ir naujienos

Geriausi 2022 m. išmanieji telefonai

„iPhone 13 Pro“ ir „Pixel 6 Pro“ gali pasigirti įkrovimu be baterijos, geromis pagrindinėmis kameromis ir galingais procesoriais, tinkamais reikliems žaidimams ir 5G palaikymui.

Tačiau jei ieškote naujo išmaniojo telefono, atkreipkite dėmesį ne tik į šiuos modelius, bet ir į jų konkurentus, pavyzdžiui, „Samsung“, „OnePlus“ ir „Sony Xperia“, kurie taip pat siūlo puikias funkcijas už skirtingas kainas.

Daugybė rimtų konkurentų išmaniųjų telefonų pasaulyje suteikia puikių galimybių rinktis bet kurioje kainų kategorijoje, nepriklausomai nuo to, kas jus labiau domina: AMOLED – ekranas, spartus duomenų perdavimas ar aukštos kokybės fotoaparatai.

Pasirinkę nebrangesnį išmanųjį telefoną nereiškia, kad turėsite susitaikyti su naudojimo trūkumais, nes net ir biudžetiniuose išmaniuosiuose telefonuose yra dideli, ryškūs ekranai ir kelios pagrindinės kameros. Pigesniuose išmaniuosiuose telefonuose 5G palaikymas nėra neįprastas reiškinys.

Šiame straipsnyje pateikiamas populiariausių išmaniųjų telefonų, į kuriuos verta atkreipti dėmesį perkant 2022 m., sąrašas, kuris padės jums išsirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį išmanųjį telefoną.

Geriausi 2022 metų telefonai šiandien

Apple iPhone 13 Pro

„Apple iPhone 13 Pro“

„iPhone 13 Pro“ yra geriausias iš naujų „Apple“ išleistų išmaniųjų telefonų ir užima aukščiausią vietą geriausių 2022 m. išmaniųjų telefonų sąraše.

Naujajame išmaniajame telefone yra trečioji galinė kamera su 3 kartų optiniu priartinimu (palyginti su 2 kartus „iPhone 12“), nerūdijančio plieno korpusas ir aukščiausios klasės ekranas, kuris atnaujinamas iki 120 Hz dažniu, kad veiktų sklandžiau.

Samsung Galaxy S21 Ultra

„Samsung Galaxy S21 Ultra“

Populiariausias 2021 m. „Samsung“ išmaniųjų telefonų flagmanas „Galaxy S21 Ultra“ turi elegantišką 6,8 colio AMOLED ekraną su 120 Hz atnaujinimo dažniu.

Išmaniajame telefone taip pat yra „Samsung“ firminis rašiklis „S-Pen“, pagrindinė kameros sistema su priartinimu ir galimybė prisijungti prie 5G tinklų, kad būtų galima perduoti šešėlinius duomenis. Jame įrengtas aukščiausios klasės „Qualcomm Snapdragon“ procesorius, kuris užtikrina labai didelį našumą.

Šiuo metu – tai geriausia mobiliųjų technologijų srityje, ką gali pasiūlyti „Samsung“, ir šį „Android“ išmanųjį telefoną verta rinktis, jei norite turėti savo pagalvėlėje pažangiausias technologijas tarp mobiliųjų įrenginių.

Google Pixel 6 Pro

„Google Pixel 6 Pro“

Unikalus „Google Pixel 6 Pro“ dizainas, išskirtiniai programinės įrangos papildymai, nuostabi kamerų sistema ir nepakeistas produktyvumas jau atnešė išmaniajam telefonui pelnytą populiarumą mobiliųjų technologijų rinkoje.

Dėl produktyvumo, dėl kurio nenukenčia jo dizainas, tai geriausias kada nors sukurtas „Google“ išmanusis telefonas.

Pagrindinė kamera yra tokio pat lygio kaip geriausių „iPhone“ telefonų. Ir dėl gana demokratiškos bazinio modelio su 128 GB vidinės atminties kainos jis lenkia savo konkurentus aukščiausios klasės išmaniųjų telefonų kainų diapazone.

Apple iPhone 13

„Apple iPhone 13“

Standartinis „iPhone 13“ bus puikus pasirinkimas daugumai žmonių, nes jame yra 6,1 colio ekranas ir dvi naujoviškos galinės kameros.

„Apple“ teigimu, šis modelis pasižymi ilgesniu baterijos veikimo laiku ir pertvarkytomis kameromis, palyginti su „Apple iPhone 12“.

Kameros sistema buvo patobulinta – įdiegtas trečiasis objektyvas su 3 kartus optiniu priartinimu, o ekrano sklandumą užtikrina 120 Hz atnaujinimo dažnis.

OnePlus 9

„OnePlus 9“

Nors „OnePlus“ nėra toks populiarus prekės ženklas kaip „Apple“ ar „Samsung“, „OnePlus 9“ siūlo puikų veikimą už prieinamesnę kainą nei konkurentai.

Jame palaikomas naujos kartos 5G ryšys, veikia galingas „Qualcomm“ procesorius ir už savo pinigus turi padorią kamerų sistemą.

Šis solidus vidutinės klasės ir biudžetinis išmaniojo telefono variantas galės suteikti jums daug malonumo naudojant, jei jūsų nevilios didelė „Galaxy S21 Ultra“ kaina.

Google Pixel 6

„Google Pixel 6“

Dar vienas įdomus garsios bendrovės pasiūlymas – išmanusis telefonas su „Android“ – „Google Pixel 6“, jis turi labai kruopštų techninį įdarą ir turi gana pakenčiamą flagmano įrenginio kainą.

Dizaino, funkcijų ir našumo požiūriu „Pixel 6“ yra didelis žingsnis į priekį, palyginti su „Pixel 5“, plėtojant šią legendinę liniją.

Pagrindiniai išmaniojo telefono pokyčiai yra kameros sistemos modernizavimas, operacinės sistemos atnaujinimas iki „Android 12“ ir „Google“ firminio procesoriaus „Tensor“ įdiegimas.

Google Pixel 5a 5G

„Google Pixel 5a“ (5G)

Kitas įdomus garsios bendrovės pasiūlymas – išmanusis telefonas su „Android“ – „Google Pixel 5a“ su 5G, jis turi labai gilų technologinį turinį ir turi gana pakenčiamą flagmano įrenginio kainą.

Dizaino, funkcijų ir našumo požiūriu „Pixel 6“ yra didelis žingsnis į priekį, palyginti su „Pixel 5“, plėtojant šią legendinę liniją.

Pagrindiniai išmaniojo telefono pokyčiai yra kameros sistemos modernizavimas, operacinės sistemos atnaujinimas iki „Android 12“ ir „Google“ firminio procesoriaus „Tensor“ įdiegimas.

Samsung Galaxy Z Flip 3

„Samsung Galaxy Z Flip 3“

„Samsung Galaxy Z Flip 3“ sulankstomas taip pat, kaip ir bet kuris kitas apverčiamasis telefonas, ir turi puikų dizainą. Šis išmanusis telefonas yra vienas novatoriškiausių šių metų sulankstomųjų išmaniųjų telefonų.

Jame įrengtas 120 Hz dažnio ekranas, korpusas pagamintas iš patvaraus aliuminio ir subtilios konstrukcijos, todėl jis labai patogus fotografuoti ir įrašinėti vaizdo įrašus. Jis gali tapti sudėtingu išmaniuoju telefonu, apie kurį visada svajojote.

Sony Xperia Pro

„Sony Xperia Pro“

Už tokią didelę kainą „Sony Xperia Pro“ nėra visiems skirtas išmanusis telefonas. Tačiau jei esate patyręs fotografas ar videografas, ieškantis profesionalaus lygio fotoaparato, nenusivilsite.

„Xperia Pro“ iš esmės yra trys gaminiai viename: išmanusis telefonas, vaizdo įrašų ir vaizdų fiksavimo įrankis, greitas failų ir nuotraukų persiuntimo įrenginys ir įrenginys, kuris dėl 5G palaikymo labiausiai tinka vaizdo transliacijoms.


Taip pat skaitykite:

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Mindaugas Bružas

KAIPKADA.LT naujienų, straipsnių, patarimų autorius. Turite klausimų ar pastabų? Susisiekite: el. p. redakcija@kaipkada.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Back to top button