Kompiuteriai

„Google“ atnaujino „Chrome“ „Windows 11“ stiliumi

„Microsoft“ išleido visiškai naują „Windows 11“ daugiau nei prieš mėnesį. Ir dabar, pagaliau, „Google“ išleido „Chrome“ naujinį, kuris suteikia programai naujausios „Redmond“ OS stiliaus dizainą.

Išleista naujoji „Chrome“ naršyklė „Windows 11“ versijai

Išvaizdos atnaujinimas buvo „Chrome 96“ naujinimo dalis. Be išorinių patobulinimų, „Google“ taip pat optimizavo naršyklę, kad ji tinkamai veiktų su „Windows 11“. Naujoji „Chrome“ naršyklė su nauju dizainu jau yra prieinama visiems vartotojams.

Tačiau reikia pažymėti, kad pagal numatytuosius nustatymus naršyklė pristatoma be išorinių pakeitimų. Norėdami juos suaktyvinti, meniu turite suaktyvinti atitinkamą vėliavėlę. Naujasis dizainas taip pat prieinamas „Windows 10“ vartotojams.

Norėdami aktyvuoti „Windows 11“ dizainą „Chrome“ naršyklėje, jums reikia į adreso laukelį suvesti: „chrome://flags/“ (be kabučių). Ten turite rasti elementą „Windows 11“ stiliaus meniu (meniu „Windows 11“ stiliaus), tada išskleidžiamajame sąraše pasirinkite parinktį Įgalinta – visos „Windows“ versijos.

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Mindaugas Bružas

KAIPKADA.LT naujienų, straipsnių, patarimų autorius. Turite klausimų ar pastabų? Susisiekite: el. p. redakcija@kaipkada.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Back to top button