“Google Chrome” slaptažodžių tvarkyklė netrukus palaikys biometrinį autentifikavimą “PC” ir “Mac” kompiuteriuose, kaip ir mobiliuosiuose įrenginiuose. Taip galėsite naudoti savo veidą arba piršto atspaudą, kad galėtumėte pasiekti savo slaptažodžius.
“Google Chrome” naujienos
Tai ypač naudinga, jei dalijatės kompiuteriu su kitais žmonėmis ir nenorite, kad “Chrome” automatiškai užpildytų jūsų paskyros slaptažodžius už kitus. Atkreipkite dėmesį, kad šiai funkcijai reikia kompiuterio “PC” arba “Mac” su integruotu pirštų atspaudų jutikliu arba veido atpažinimo funkcija. “Google” teigia, kad ši funkcija “netrukus” bus įdiegta ir kompiuteriuose.
Be to, “Google” paskelbė keletą kitų “Chrome” slaptažodžių tvarkyklės atnaujinimų. Pavyzdžiui, dabar prie išsaugotų slaptažodžių galite pridėti pastabų ir lengvai importuoti slaptažodžius iš kitų tvarkyklių. Vietoj anksčiau naudotų žymimųjų langelių, dabar galite įkelti CSV failą su slaptažodžiais iš kitos slaptažodžių tvarkyklės per “Chrome” nustatymų meniu.
Kompiuteriams skirtoje “Chrome” versijoje dabar taip pat yra atskiras slaptažodžių tvarkyklės skirtukas, kurį galima pasiekti spustelėjus naująją “Chrome” meniu parinktį “Slaptažodžių tvarkyklė” arba pasirinkus “Tvarkyti slaptažodžius”, kai “Chrome” paprašo automatiškai įvesti slaptažodį. Darbalaukyje taip pat galite sukurti nuorodą, kuri greitai atidarys “Chrome” slaptažodžių tvarkyklę.