“Google” integruoja dirbtinį intelektą į “Android 14”


Google integruos ai į android 14

Ši “” naujovė gali visiškai pakeisti mūsų klasikinį supratimą apie išmaniuosius telefonus. Milžinė ruošiasi išleisti “”, kurioje bus įdiegtas .

Atsižvelgdami į tai, kad generatyvinis AI jau pasirodė kalbų modeliuose, „Google“ kūrėjai yra pasiryžę savo patirtį iš šios srities perkelti į „Android 14“.

Planuojamas “Android 14” pasirodymas sukėlė stiprią visuomenės reakciją, nes vartotojai tikisi revoliucijos iš išmaniųjų telefonų ir dirbtinio intelekto bendradarbiavimo. Greičiausiai nepavyks išnaudoti viso generatyvinio dirbtinio intelekto potencialo, tačiau “Bard AI” leidžia įžvelgti, kaip tai atrodys.

Visų pirma, įdiegus Bard AI į “Google” operacinę sistemą, naudotojai galės atlikti asmeninius nustatymus. Išmaniuosiuose telefonuose, kuriuose įdiegta “Android 14”, bus galima pasiūlyti automatinius nustatymus, atsižvelgiant į kiekvieno žmogaus kasdienybę. Išmanusis telefonas galės įjungti režimą “Netrukdyti” darbo valandomis ir pasiūlyti mėgstamų naujienų bloką per pusryčius.

Pasak “Google” vadovų, “Bard AI” bus idealus virtualus asistentas, kuris padės naudotojams maksimaliai išnaudoti savo įrenginį.

Išeiti iš AMP versijos