„Google Pixel 8 Pro“ telefonas gali gauti ultragarsinį pirštų atspaudų skaitytuvą

Google Pixel 8 Pro telefonas

„Google“ tęsia naujo išmaniojo telefono kūrimo darbus. Spėjama, kad naujasis “Pixel 8 Pro” modelis gaus ultragarsinį pirštų atspaudų skaitytuvą.

Google Pixel 8 Pro greičiausiai turės ultragarsinį pirštų skaitytuvą

Remiantis gauta informacija, kitas „Google“ specialistų technologinis tobulinimas turi numerį G10. Gali būti, kad tai atnaujinta „Pixel 7 Pro“ arba „Pro 8“ modifikacija. Tarp naujoviškų jo savybių gali būti ir ultragarsinis pirštų atspaudų skaitytuvas. Šios funkcijos įdiegimas prisidės prie pagrindinės lėto veikimo Pixel linijos išmaniųjų telefonų skaitytuvų problemos sprendimo.

Šiuo metu vartotojai gali įsigyti įrenginius su aukščiau pateikta parinktimi. Juos parduoda Vivo ir Samsung. Šiuose išmaniuosiuose telefonuose technologija yra tokia pažangi, kad įtaiso atrakinimas atliekamas net tada, kai pirštas yra šlapias.

Apie kitus „Google Pixel 8 Pro“ parametrus nieko nežinoma. Anot gandų, jo kūrėjai mobilųjį įrenginį aprūpins SoC Tensor 3 procesoriumi, kurį kuria Pietų Korėjos korporacija „Samsung“. Gali būti, kad naujovėje taip pat bus įrengtas greitas įkrovimas, tačiau išsamesnės informacijos šiuo klausimu kol kas nėra.

Exit mobile version