„Google Play“ leis tėvams kontroliuoti vaikų pirkinius

Google Play programa

Perkant internetu, jei esate vienas iš tėvų, tikriausiai atidžiai saugote savo kreditinę kortelę nuo savo vaikų. Dabar „ Play“ leis vaikams paprašyti tėvų, kad jie galėtų įsigyti programų.

„Google Play“

Jei nėra nustatytas mokėjimo metodas, vaikų paskyrose dabar yra galimybė paprašyti tėvų patvirtinti arba atmesti pirkinius „Play“ parduotuvėje. Jūsų vaikai gali atsiųsti jums „patvirtinimo užklausą“, kad galėtumėte nusipirkti mokamų programų arba pirkinių žaidimuose. Jei patvirtinsite užklausą, „Google“ paprašys sumokėti už prekę naudojant mokėjimo metodą, kuris nebus bendrinamas su jokiais kitais šeimos nariais. Ir kai už tai sumokėsite, jis iškart taps pasiekiamas jūsų vaiko „Google“ paskyroje.

Tai suteikia galimybę nusipirkti skaitmeninių prekių nepridedant kredito / debeto kortelės prie vaiko paskyros arba nebendrinant jos kaip šeimos mokėjimo metodo. Naudodami tai galėsite pasilikti savo mokėjimo metodą sau, kol vis tiek pirksite atsitiktinį žaidimą ar žaidimo elementą.

„Google“ turi naują palaikymo puslapį , kuriame aprašomas sąrankos procesas. Prieš tęsdami turėsite nustatyti save kaip šeimos grupės valdytoją.

Išeiti iš AMP versijos