“Google” pristatė “Gemini” – tai bus pagrindinis ir nemokamas “ChatGPT” konkurentas


Dirbtinis intelektas Gemini

Jis bus palaipsniui integruotas į visus bendrovės produktus, pradedant “Pixel” išmaniaisiais telefonais ir baigiant “Chrome” paieškos sistema bei naršykle.

Generatyvinio dirbtinio intelekto srityje “OpenAI”, “” autorių, dominavimui netrukus gali ateiti galas – “Google” oficialiai pristatė “”, savo šauniausią dirbtinio intelekto modelį, kuris “sunaikins” GPT-4. Tačiau kol kas tai tik popieriuje.

Pagrindinė “Google Gemini” savybė – daugialypiškumas. Šis dirbtinio intelekto modelis buvo apmokytas apdoroti įvairių tipų informaciją, įskaitant tekstą, kodą, garso įrašus, nuotraukas ir vaizdo įrašus. Jis lengvai supras ir apdoros kiekvieną iš jų, rašoma bendrovės tinklaraštyje.

Kartu “Google” vadina “Gemini” lanksčiausiu modeliu: jis gali efektyviai veikti bet kuriame įrenginyje – nuo didžiulių duomenų centrų iki mobiliųjų įrenginių. Iš viso bus trys skirtingos versijos:

Artimiausiais mėnesiais “Gemini” palaikymas atsiras “Google” paieškos sistemoje, “Chrome” naršyklėje ir kitose bendrovės paslaugose.

Kaip rašo “The Verge”, pirmosios kartos “Gemini” modelis tikriausiai nepakeis pasaulio. Geriausiu atveju jis tiesiog padės “Google” pasivyti “OpenAI” lenktynėse kuriant puikų generatyvinį dirbtinį intelektą. Tačiau galime būti tikri, kad tai yra kažko tikrai didingo pradžia.

Išeiti iš AMP versijos