Internetas / WEB

„Google“ reikalaus patvirtinimo SMS žinute kiekvieną kartą, kai prisijungsite prie savo paskyros

Nuo lapkričio 9 d. keisis naudotojų prisijungimo prie „Google“ paskyrų sąlygos. Įmonė įves privalomą dviejų veiksnių autentifikavimą.

Stipresnė „Google“ paskyros sauga: patvirtinimas dviem veiksmais

Papildomas prisijungimo patvirtinimas
Taip atrodo papildomas prisijungimo patvirtinimas SMS žinute iš „Google“

Dviejų veiksnių autentiškumo patvirtinimas – tai prisijungimo būdas, kai, įvedus pagrindinį slaptažodį, reikia įvesti vienkartinį slaptažodį, siunčiamą SMS žinute arba kitu el. paštu, priklausomai nuo nustatymų. Šiuo metu šis būdas nėra privalomas prisijungiant prie el. pašto ir kitų „Google“ paslaugų, tačiau nuo lapkričio 9 d. bendrovė jį aktyvuos automatiškai. Kitaip prisijungti prie paslaugų negalėsite. Tokiu atveju į savo paskyrą galėsite patekti tik telefonu patvirtinę vienkartinį slaptažodį.

„Google“ rekomendavo visiems naudotojams įjungti dviejų veiksnių autentifikavimą, kad jų paskyros būtų paruoštos perėjimui prie naujų sąveikos sąlygų.

Toks sprendimas priimtas dėl to, kad slaptažodžių vagystė iš paslaugų ir įrenginių yra dažniausias įsilaužimo į paskyras būdas.

Kaip pažymėta, naujoji priemonė padidins naudotojų saugumą ir apsaugos juos nuo nemalonių galimo įsilaužimo pasekmių.

Įvedę slaptažodį, telefone turėsite atlikti antrą veiksmą. Prisijungdami turėkite po ranka telefoną. Dviejų žingsnių autentifikavimas bus automatiškai įjungtas lapkričio 9 d. Jei pageidaujate, pirmiausia galite ją aktyvuoti: jūsų paskyra paruošta.

„Google“

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Mindaugas Bružas

KAIPKADA.LT naujienų, straipsnių, patarimų autorius. Turite klausimų ar pastabų? Susisiekite: el. p. redakcija@kaipkada.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Back to top button