“Google” uždraudė naudotojams diegti “Geekbench” ir “3D Mark” programėles į “Pixel 8” ir “8 Pro” išmaniuosius telefonus


Google Pixel 8 Pro telefonas

Pranešama, kad “Google” uždraudė naudotojams diegti bandomąsias programėles savo išmaniuosiuose telefonuose “Pixel 8” ir “8 Pro”. Tai aptiko Sanjeevas iš “Notebookcheck”, kuris nustatė, kad “Google” uždraudė naudotojams į savo įrenginius diegti “Geekbench” ir “3D Mark” lyginamosios analizės programėles. Lyginamosios analizės programėlės naudojamos išmaniųjų telefonų CPU ir GPU našumui įvertinti. Jos yra vertingas įrankis ir apžvalgininkams, ir vartotojams, nes leidžia palyginti skirtingų prietaisų našumą.

“Geekbench” ir “3D Mark” programėles “Pixel 8” ir “8 Pro” išmaniuosiuose telefonuose

Pasak autoriaus, “Google” užblokavus lyginamąsias programėles, kai kurie apžvalgininkai negalėjo atlikti testų, tačiau kiti sugebėjo apeiti šį apribojimą atsisiųsdami programėles iš kitų šaltinių. Dėl to pavyko atlikti testus abiem telefonams.

Atliekant “Geekbench 6” testus “Tensor G3” tiek vieno, tiek kelių branduolių testuose surinko mažiau taškų nei “Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2”. Tensor G3 taip pat pasirodė prasčiau nei “Snapdragon 8 Gen 2 atliekant “3D Mark Wild Life Stress” lyginamuosius testus. Taip yra nepaisant to, kad “Tensor G3” turi naujesnę ir pažangesnę architektūrą nei kai kurie jo konkurentai.

Tikėtina, kad našumo skirtumas atsirado dėl to, kad “Tensor G3” pagamintas naudojant “Samsung” 4 nm mazgo technologiją, kuri nėra tokia efektyvi kaip TSMC N4P mazgo technologija, naudojama lustui “Snapdragon 8 Gen 2” gaminti.

Bet kuriuo atveju naudotojai turėtų žinoti, kad “Pixel 8” ir “8 Pro” nėra į našumą orientuoti įrenginiai. Taigi, jei jums svarbus našumas, galbūt norėsite apsvarstyti kitą įrenginį.

Išeiti iš AMP versijos