Apžvalgos ir naujienos

„Gucci“ pristatė „AirPods Max“ ausinių dėklą. Kaina šokiruoja

Mados namai „Gucci“ išleido labai originalų mados aksesuarą – tai „Apple AirPods Max“ ausinių dėklas. Nors patys ausinukai nėra pigūs, šio priedo kaina yra… yra švelniai tariant šokiruojanti.

„Gucci“ pristatė itin prabangų „AirPods Max“ ausinių dėklą

AirPods Max Gucci ausiniu deklas

Ausinės „AirPods Max“ neabejotinai yra vienas brangiausių „Apple“ siūlomų priedų. – šios pirmosios belaidės ausinės rinkoje pasirodė 2020 m., o Lietuvoje jos kainuoja apie 500 eurų. Mados namai „Gucci“ siūlo labai stilingą, bet labai brangų dėklą šioms ausinėms.

Šis aksesuaras yra labai garsios „Ophidia“ rankinių serijos, kuria pradėta prekiauti 2018 m., elementas. Be abejo, ant šio dėklo rasite šiai linijai būdingą raštą bei šio prekės ženklo logotipą.

Be abejo, yra ir dirželis, kuriuo ausines galima nešioti ant peties, dėl gana originalaus dizaino ausinių galvos juosta išsikiša už rankinės ir sukuria rankenos iliuziją.

Tačiau norintys įsigyti šį dėklą turėtų būti pasirengę patirti nemažai išlaidų – jo kaina siekia net 980 JAV dolerių (arba apie 870 eurų).


Taip pat skaitykite:

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Mindaugas Bružas

KAIPKADA.LT naujienų, straipsnių, patarimų autorius. Turite klausimų ar pastabų? Susisiekite: el. p. redakcija@kaipkada.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Back to top button