„Instagram“ pristato naujas funkcijas, skirtas pagerinti bendravimą su draugais

Visiškai naujos Instagram funkcijos

„Instagram“ pristatė daugybę naujų funkcijų, skirtų palengvinti vartotojų bendravimą su draugais. Iš visų paskelbtų naujų funkcijų „Instagram Notes“ yra bene įdomiausia, nes ji suteikia galimybę viešai bendrauti su kitais naudojant tik tekstą. Nors tai akivaizdžiai primena tokią platformą kaip „Twitter“.

„Instagram“ pristato naujas dalijimosi funkcijas, įskaitant pastabas ir grupių profilius

„Instagram Notes“ yra naujas būdas dalytis mintimis ir sužinoti, ką draugai veikia. Leidžiama rašyti iki 60 simbolių, kuriuose yra tik tekstas ir jaustukai.

Taip pat pridėtos ir kitos naujos funkcijos. Bus galima dalytis informacija su grupėmis. Leidžiama vartotojams pakviesti draugus ir dalyvauti pasitarime. „Candid Stories“ – tai naujas būdas naudotojams ir jų draugams užfiksuoti ir dalintis tuo, ką jie daro istorijoje.

Grupės profiliai leidžia žmonėms susikurti ir prisijungti prie šio naujo tipo profilio, kad galėtų bendrinti įrašus ir istorijas specialiame bendrame profilyje su draugais. Kai turinys paskelbiamas grupės profilyje, tas turinys bus pasiekiamas tik grupės nariams, o ne prenumeratoriams, ir bus paskelbtas grupės profilyje, o ne pas jus.

Bendrinamos kolekcijos yra naujas būdas vartotojams susisiekti su draugais dėl bendrų pomėgių, įrašus išsaugant bendroje kolekcijoje. Vartotojai gali sukurti arba papildyti bendrinamą kolekciją įrašydami įrašą tiesiai iš kanalo.

Išeiti iš mobilios versijos