Išleistos “Baseus Bowie MA10” ausinės su “Bluetooth 5.3”, ANC ir IPX6 reitingu


Kompanija “Baseus” pasaulinei rinkai pristatė ausines “Bowie MA10”. Šių ausinių jau galima įsigyti “Amazon” parduotuvėje už mažmeninę 29,99 JAV dolerių kainą, kuri šiuo metu sumažinta iki 22,99 JAV dolerių, ir “Baseus” svetainėje už 39,99 EUR.

“Baseus Bowie MA10” specifikacijos:

Bowie MA10 turi įspūdingą aktyvaus triukšmo slopinimo (ANC) funkciją, kuri sumažina triukšmo lygį iki -48 dB, todėl triukšmingoje aplinkoje galima klausytis muzikos be trukdžių. Be to, juose naudojama aplinkos triukšmo slopinimo (ENC) technologija, kuri, pašalindama foninį triukšmą, pagerina balso aiškumą skambučių metu.

Kalbant apie dizainą, šios sukurtos galvojant apie naudotoją. Jos yra ergonomiško dizaino, tvirtai prigludusios prie ausies, todėl ilgai jas naudojant nepatiriama diskomforto. Rinkinyje yra trijų skirtingų dydžių ausų antgaliai ir ausų pagalvėlės, kad ausys gerai priglustų prie įvairių formų ir dydžių ausų. Be to, jos yra atsparios vandeniui pagal IPX6 standartą, todėl jas galima naudoti treniruočių metu ar lauke.

Baseus Bowie MA10 ausinės

Ausinės skirtos žaidėjams, jose įdiegta “Dual Channel Low Latency” (DCLL) technologija, užtikrinanti itin mažą iki 0,038 s vėlavimą, ir “Bluetooth 5.3”, kad būtų sinchronizuota garso ir vaizdo patirtis ir užtikrintas sklandus ryšys.

Ausinėse “Bowie MA10” yra didesnis garsiakalbis, užtikrinantis geresnius žemus dažnius, su dviguba sudėtinė diafragma, padengta aerokosminio titano danga. Jos taip pat turi “Baseus” programėlę, kurioje siūlomos pritaikymo parinktys, įskaitant 110 lygių triukšmo slopinimą, 12 ekvalaizerio režimų ir funkciją “Find My Buds”.

Ausinės pasižymi įspūdingu baterijos veikimo laiku. Visiškai įkrautos ausinės gali būti naudojamos iki 140 valandų, o vieną kartą įkrautos – 8 valandas. Ausinės palaiko “Baseus Rapid Charge” funkciją, kuri užtikrina 2 valandų atkūrimą vos per 10 minučių įkrovimo. Visiškai įkrauti ausines užtrunka apie 3 valandas.

Išeiti iš AMP versijos