Išvalys viską: kaip paruošti universalų virtuvės valiklį


Universalus natūralus virtuvės valiklis

Dažnai namų širdis yra , kurioje moterys praleidžia daug laiko ruošdamos maistą savo šeimoms. Dėl dažno naudojimo ant paviršių greitai gali susikaupti įsisenėjusių nešvarumų ir riebalų.

Nors įprastos valymo priemonės gali būti nepajėgios susidoroti su šia problema, sprendimą galima rasti pasigaminus savo virtuvės valiklį iš paprastų ir nebrangių ingredientų.

Pradėkite tarkuodami pusę skalbiamojo muilo gabalėlio, kol gausite smulkią tekstūrą. Atskirame dubenyje sumaišykite keturis valgomuosius šaukštus sausų garstyčių, du valgomuosius šaukštus amoniako, valgomąjį šaukštą valgomosios sodos ir šiek tiek acto.

Į šį mišinį sudėkite tarkuotą muilą ir palaipsniui įpilkite nedidelį kiekį šilto vandens. Nuolat maišykite, kol produktas taps vientisos konsistencijos.

Šis “pasidaryk pats” virtuvės turi daugybę panaudojimo būdų. Negalite atsikratyti įsisenėjusių arbatos ar kavos dėmių ant indų? Naudokite šį produktą, kad veiksmingai jas pašalintumėte.

Ištirpinkite šaukštą produkto dviejuose litruose vandens, kad pašalintumėte riebalus ir nešvarumus nuo virtuvės prijuosčių, grindų, baldų, kriauklių ir čiaupų.

Išeiti iš AMP versijos