Japonijos sveikatos apsaugos ministerijos duomenimis, 2021 metais šalyje buvo užregistruoti 2346 darbuotojų prašymai dėl kompensacijų dėl pažengusių psichikos sutrikimų, tai yra maždaug 295 daugiau nei 2020 metais. Naujas neigiamas rekordas išryškina nesveiką viršvalandžių situaciją, kuri Japonijoje dešimtmečius buvo įprasta. Tačiau korporacijos nori kovoti ne su priežastimi, o su simptomais, dėl kurių darbo vietoje atsirado originalios vertikalios miegamosios dėžės.
Dėžutes baldų kompanija Itoki kuria kaip alternatyvą naminėms, kurias japonai naudoja pertraukėlėms darbe. Daugelis žmonių bijo išeiti iš biuro, kad nebūtų laikomi tinginiais, todėl yra priversti ilsėtis nepatogiose padėtyse, biuruose dažnai nėra galimybės pasitiesti pripučiamo čiužinio ar pasistatyti sofos. Vertikalių dėžių kūrėjai šią problemą bandė išspręsti sukūrę atskiros vietos neužimančią lovą.
Dėžutės viduje yra atramų sistema, kad žmogus galėtų į jas atsiremti ir atsipalaiduoti net ir vertikalioje padėtyje. Sunku pasakyti, kaip tai patogu realybėje, tokio tipo baldai dar nepasirodė prekyboje. Vidurdienio poilsio kultūra egzistuoja daugelyje šalių, tačiau jei miegojimas darbo vietoje yra būtina priemonė, tai vargu ar galima pavadinti sveika praktika.