Kad jūsų virtuvės rankšluosčiai būtų balti ir švarūs, būtina išbandyti tam tikra priemonę. Tai labai naudingas ir veikiantis patarimas. Pasinaudojus šia paprasta gudrybe net sunkiai pašalinamos dėmės išnyks be pėdsakų!
Į didelį dubenį (jei turite daug rankšluosčių, galite įpilti daugiau vandens) supilkite virdulį verdančio vandens. Įpilkite 2 valgomuosius šaukštus augalinio aliejaus, 1 valgomąjį šaukštą druskos, 2 valgomuosius šaukštus valgomosios sodos, 2 valgomuosius šaukštus bet kokio baliklio ir galiausiai – 1 valgomasis šaukštas bet kokio skysto indų ploviklio.
Nešvarius virtuvės rankšluosčius pamirkykite šiame mišinyje per naktį. Tirpale galima mirkyti ir baltus, ir spalvotus audinius. Ryte nustebsite, kokie nešvarūs jie tapo!
Dabar išskalbkite rankšluosčius skalbimo mašinoje kaip įprastai, išdžiovinkite juos ir naudokite. Jie bus tokie švarūs, tarsi ką tik parsinešti iš parduotuvės!