Ką apie žmogų gali papasakoti delne esančios širdies linijos?

Chiromantai atidžiai stebi kiekvieną žmogaus rankų detalę: linijas ir jų susikirtimus. Bet kuris toks derinys byloja apie tam tikrą asmens gyvenimo, charakterio ar įvykio aspektą.

Viena iš tokių linijų vadinama širdies linija, pagal kurią galima nustatyti, koks partneris esate romantiškuose santykiuose.

Sulenkite rankas delnais į viršų. Prieš žiūrėdami į širdies linijas delnuose, įsitikinkite, kad pirštai yra vienoje linijoje.

Sirdies linijos delnuose

Jeigu širdies linijos yra tame pačiame lygyje

Jums labai svarbi pusiausvyra visose gyvenimo srityse. Galite rodyti savo aistrą, emocionalumą arba galite atsipalaiduoti ir leistis į kelią, kai to reikalauja situacija.

Esate iš tų, kurie draugui ištiesia petį. Artimieji visada gali tikėtis jūsų paramos. Patikimumas ir stabilumas traukia daugybę žmonių, įskaitant potencialius romantiškus partnerius. Be to, visada atsižvelgiate į kito asmens poreikius ir norus.

Niekada neskubate, kai kalbama apie širdies reikalus. Užmegzti naujus romantiškus santykius nėra greitas procesas. Sužinoti apie žmogų jums yra didelis žingsnis. Pasitikėjimas ir įsipareigojimas nėra tušti žodžiai. Bet kai atsipalaiduojate, pasineriate į meilę visa galva.

Jeigu dešinioji širdies linija yra aukščiau kairės

Jūsų ypatybė – eiti į priekį ir rizikuoti. Svarbiausia, kad laimėtumėte ir pasiektumėte savo tikslus. Ir santykiuose nėra kliūčių, kurių negalėtumėte įveikti.

Jokiomis aplinkybėmis nepasitrauksite. Nesvarbu, ar tai geri, ar blogi laikai. Nesusipratimai, sunkumai santykiuose su partneriu neprivers jūsų nutraukti ryšio.

Esate labai atviras bet kam, kas yra šalia. Ir niekada nebijote būti savimi. Tai atbaido antrąją pusę ir dar labiau suartina.

Jeigu kairioji širdies linija yra aukščiau dešinės

Esate brandus ir emociškai stabilus žmogus. Jums labiau patinka vengti dramų, ir būtent su tokia pozicija pradedate santykius.

Jums nesvarbu, kiek laiko būsite vieniši, ir nesiekiate užmegzti romantiškų pažinčių tiesiog iš nuobodulio. Ilgai tikrinate ir analizuojate, kaip gerai derate vienas prie kito.

Dėl savo polinkio giliai mąstyti galite įsimylėti vyresnį, labiau patyrusį žmogų. Jums labiau patinka bendrauti su žmonėmis, kurių vertybės sutampa su jūsų.

Tai reiškia, kad norite sukurti tik tvirtą pagrindą, bet kartu būti spontaniški, kad kibirkštis išliktų gyva.


Taip pat skaitykite:

Išeiti iš mobilios versijos