Kita

Ką padovanoti Kalėdų ar Naujųjų metų proga?

Šv. Kalėdos ir Naujieji 2022 metai jau ne už kalnų. Atskleidžiame keletą naudingų patarimų, ką dovanoti per Kalėdas ir naujuosius metus vaikams, seneliams, tėvams, mylimajai ar mylimajam, vaikinui ar merginai.

Dovanų pirkėjai dažniausiai skirstomi į dvi kategorijas:

 • Tie, kurie lengvai išrenka nuostabias dovanas;
 • Tie, kurie nuolat nieko neranda ir nesugalvoja, ką dovanoti.

Geriausios dovanos perkamos šiek tiek pagalvojus ir supratus ko dovanos gavėjas norėtų. Taigi prieš skubėdami pirkti nuobodžią kojinių porą ar saldainius iš prekybos centro (vėl), apžvelkite mūsų pateiktas dovanų idėjas, kad galėtumėte padovanoti ką nors unikalaus.

Dovanos Naujiems 2022 metams ir Kaledoms

10 geriausių dovanų idėjų Kalėdoms ir Naujiems 2022 metams

Tinkamą dovaną išrinkti daug lengviau, kai pakankamai gerai pažįstate gavėją, tačiau jei sunku apsispręsti, pateikiame 10 puikių idėjų, kurios padės jums:

Knygos

Niekada nesuklysite pasirinkę gerą knygą. Net jei gavėjas nėra knygų maniakas, galite rasti konkrečią jo pomėgiams skirtą pasidaryk pats, mėgstamo hobio knygą.

Smulki technika

Kalbant apie techniką, yra dešimtys produktų, iš kurių galite rinktis. Pagalvokite apie ausines, rašiklius, garsiakalbius, virtuvės buitinę techniką ir pan.

Nuotraukų rėmeliai

Taip, dauguma mūsų nuotraukų dabar yra socialiniuose tinkluose, tačiau tas ypatingas akimirkas, kurias užfiksuojame, vis dar mėgstame rodyti. Geros kokybės nuotraukų rėmelis yra sveikintina dovana, o dar geriau, jei nuotrauką galite pridėti patys – tai visada patinka tėvams ir seneliams, tačiau jūsų bendradarbiai ir tolimi giminaičiai tikriausiai nenorės įrėmintos jūsų nuotraukos ant savo naktinio stalelio.

Retro žaidimai

Senieji stalo žaidimai, kuriuos žmonės mėgdavo žaisti, sugrįžo (tiesą sakant, jų pardavimai šoktelėjo dėl COVID-19), taip pat ir kai kurie senesni konsolių žaidimai.

Smulkūs prietaisai

Ar jūsų gavėjas yra kavos mėgėjas, ar mėgsta plakti kokteilius? Nedidelis virtuvės prietaisas, pavyzdžiui, kavos aparatas, „mikseris“ ar bet koks kitas nedidelis prietaisas, niekada nebus klaidingas pasirinkimas – tik pirmiausia dukart patikrinkite, ar jis jo neturi.

Asmeniniai puodeliai

Beveik kiekvienas turi mėgstamą karštą gėrimą, todėl padovanokite jiems ką nors, ką jie naudos kasdien.

Individualizuotos dovanos

Daugelis spaustuvių dabar siūlo įvairias dovanas, kurias galima atspausdinti arba išgraviruoti pagal užsakymą. Galite rinktis rūbus, termosus, žiebtuvėlius ir daugelį kitų daiktų.

Namų kvapai

Namų kvapas jam ar jai tikrai nepamaišys. Šiuos kvapus galite įsigyti specializuotuose parduotuvėse. Siūlome rinktis natūralius (šiek tiek brangesnius) namų kvapus pagamintus iš eterinių aliejų.

Krepšeliai

Jei skubate, daugelyje dovanų parduotuvių galima rasti jau paruoštų dovanų krepšelių kiekvienai progai. Tačiau taip pat galite patys susikurti krepšelį su gavėjo mėgstamais maisto produktais ir kitais daiktais. Jie taip pat puikiai tinka, kai norite padovanoti vieną dovaną visai šeimai.

Alkoholis

Nesvarbu, ar tai būtų šešių rūšių alaus pakuotė, ar vyno butelis, ar butelis ko nors stipresnio, niekas niekada nenusivils.

Dovanos merginai ar moteriai

Dovanų idėjos jai

Ką dovanosite viską turinčiai moteriai ar merginai? Keletas puikių dovanų idėjų:

 • Kvepalai – pasiteiraukite kurio nors šeimos nario, kokius kvepalus ji mėgsta.
 • Šokoladiniai saldainiai – galite rinktis skanių saldainių asortimentą, jau supakuotą dėžutėse, arba apsilankyti specializuotoje šokoladinėje ir sukurti asmeninį gardžių šokoladinių saldainių rinkinį.
 • Kosmetika – merginai makiažo niekada nebus per daug.
 • Juvelyriniai dirbiniai – juk deimantai yra geriausi merginos draugai.
 • Rankinės – iššūkis rasti moterį, kuri turėtų tik vieną rankinę. Daugeliu atvejų dauguma moterų turi po vieną kiekvienai progai.
 • Akiniai nuo saulės – klasikinis aksesuaras, kurį moterys mėgsta.
 • Atsipalaidavimo paketai – vonios putos, vonios druskos ir net eteriniai aliejai visada populiarūs.
 • Kvapiosios žvakės – dekoratyvinės ir maloniai kvepia.
 • Likeris – visada tinka koks nors vaisinis ar kreminis gėrimas.
 • Gėlės ir augalai – gėlių puokštė visuomet sukels šypseną jos veide, bet jei norite, kad kažkas išliktų ilgiau nei savaitę, rinkitės gražų vazoninį augalą.

Rūbai moterims gali būti sudėtinga užduotis. Sunku ne tik rasti tinkamą dydį, bet ir tai, kas patinka jums, gali visiškai skirtis nuo to, kas patinka jai. Jei nesate 100 % tikras, kad žinote dydį ir stilių, geriau nupirkite ką nors kita arba nupirkite dovanų čekį į jos mėgstamą rūbų parduotuvę.

Kaledu eglute

Dovanų idėjos jam

Padovanoti ką nors vyrui, broliui ar geriausiam bičiuliui gali būti iššūkis. Jei nežinote, ką jam padovanoti, štai keletas puikių dovanų idėjų:

 • Akiniai nuo saulės – visiems reikia apsisaugoti nuo saulės, todėl akiniai nuo saulės visada yra sveikintini.
 • Viskas, kas skirta automobiliui – nesvarbu, ar tai būtų kas nors, kas susiję su muzika, ar prietaisų stebėjimo kamera, vyrai rimtai žiūri į savo automobilius ir džiaugsis bet kokia dovana, skirta jų „kūdikiui“.
 • Žaidimų konsolės – naujausia konsolė („Playstation“, „Xbox“ arba „Nintendo“). Vyrai mėgsta vaizdo žaidimus.
 • Sporto apranga ar įranga – mėgstamos komandos marškinėliai arba nauja krepšinio batelių pora. Bet kas, kas susiję su sportu.
 • Grilio priedai – Padovanokite lauko virtuvės šefui vyrišką prijuostę arba grilio įrankių rinkinį.
 • Laikrodžiai – gražus laikrodis yra rafinuoto vyro ženklas.
 • Alkoholis – geras viskio, brendžio ar net tekilos butelis tikrai privers jį nusišypsoti. Jei prie jo priderinsite ir taures, turėsite įsimintiną dovaną.
 • Rūbai – kalbant apie rūbus, venkite nuobodžių senų kojinių ir sportinių kelnių. Rinkitės gražius marškinėlius arba linksmus marškinėlius.

Dovanos

Kiek turėtumėte išleisti dovanoms?

Viena didžiausių dilemų, su kuriomis susiduria žmonės pirkdami dovanas, yra ta, kiek išleisti pinigų dovanoms. Pagrindinis veiksnys priklauso nuo jūsų biudžeto, švenčiamos progos ir jūsų santykių su asmeniu, pora ar šeima.

Kalbant apie dovanas, nėra nustatytų taisyklių, ir nors norite, kad dovanų gavėjas liktų patenkintas jūsų dovana, mažiausiai norėtumėte įsivelti į finansines problemas. Jei šiek tiek pagalvosite apie dovanas, galite rasti ką nors unikalaus ir nebrangaus.

Jei radote klaidą, praneškite mums apie tai pažymėdami tekstą ir paspausdami Ctrl+Enter.

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Prenumeruokite naujienas Google News platformoje

Mindaugas Bružas

KAIPKADA.LT straipsnių ir naujienų autorius el. p. redakcija@kaipkada.lt tel. +370 695 72614

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button

Pranešimas apie klaidą

Šis tekstas bus išsiųstas mūsų redaktoriams: