Ką reiškia ant automobilio stogo padėtas vandens butelis? Atsakymas jus nustebins


Vandens butelis automobilyje

Visų pasaulio šalių vairuotojai turi savo ženklus ir įsitikinimus: vieni yra gana logiški ir suprantami, o kiti kupini mistikos ir visiškai nesuprantami.

Vandens butelis ant automobilio stogo Argentinoje

Pavyzdžiui, Argentinoje vairuotojai ant savo automobilių stogo uždeda kanistrą ar vandens butelį. Taip Argentinos vairuotojai leidžia suprasti, kad automobilis parduodamas: tiesiog atkreipia į jį dėmesį, siekdami padidinti besidominčių automobilių pirkimu auditoriją.

Atrodytų keista: jau gana senai automobiliai parduodami internetu. Padarykite gražias nuotraukas, parašykite įdomų ir nuoširdų tekstą – ir laukite kliento. Tačiau, kaip rodo praktika, senų technologijų dėka atliekama daugybė automobilių pardavimų sandorių. Keista, tiesa?

Visų pirma, daugelis automobilių vairuotojų Argentinoje nesinaudoja internetu, ypač vyresnio amžiaus. Antroji grupė – vairuotojai, kurie nežino, ko nori. Ar išsirinkote modelį ir prekės ženklą? Na, o trečias variantas – tiems, kurie nenori toli važiuoti ir apžiūrinėti automobilius.

Nepaisant interneto svetainių, tokių žmonių yra daug visose šalyse, todėl nusprendę parduoti automobilį, nedvejodami užklijuokite ant jo lipduką „parduodu“.

Išeiti iš AMP versijos