Kad visa eglutė spindėtų: 3 būdai, kaip gražiai pakabinti girliandą


Kai kurių lietuvių namuose jau spindi Kalėdų . Žmonės namuose jau kuria šventinę ir jaukią atmosferą. O tie kurie dar nepapuošė Kalėdinės eglutės, patariame kaip teisingai uždėti girliandą (lemputes). Šie trys naudingi patarimai tikrai pravers.

Kalėdinės lemputės ant eglutės

Kaip kabinti girliandą vertikaliai?

Pirmiausia eglutę reikia padalyti į tris dalis. Tai darykite iš viršaus į apačią aplink eglutės kūgį. Taip eglutė spindės visa, o ne tik atskiros jos dalys. Tada reikia pakabinti girliandą.

Pradėkite nuo pirmosios virvelės apačioje. Ištraukite ją į viršų, tada žemyn. Taip pat tęskite ir toliau. Galiausiai girliandą turėtumėte įstumti giliau prie stiebo, kad liktų vietos kitoms dekoracijoms ir žaislams.

Kaip pakabinti girliandą zigzago raštu?

Pirmiausia eglutę reikia padalyti į vertikalius keturkampius. Tada girliandą zigzago judesiais pinkite per vieną medžio kvadrantą: iš viršaus į apačią arba atvirkščiai. Pasirinkite patys. Pasiekę sekcijos viršų arba apačią, perkelkite girliandą per kitą kvadrantą, kol baigsite.

Kaip pakabinti girliandą iš apačios į viršų?

Pradėkite apvynioti medį girlianda nuo apačios. Stebėkite, kad nesusidarytų spiralė. Vieną lempučių eilę dėkite giliau, kitą – arčiau priekio. Taip sukursite tūrį. Jei pasiekėte medžio viršūnę ir dar liko girliandų, galite vėl apvynioti medį, bet šį kartą nuo viršaus iki apačios.

Išeiti iš AMP versijos