Kaip atsikratyti musių namuose, jei nėra tinklelio nuo uodų?


Kaip atsikratyti musių namuose

Tinkleliai nuo uodų plačiai paplito palyginti neseniai, tačiau dar ne visi spėjo įsigyti tokį naudingą priedą. Tačiau patyrusios namų šeimininkės puikiai žino, kaip išvaryti muses iš namų. Šiam tikslui naudojamos paprastos ir natūralios priemonės.

MUILAS IR ACTAS

Norint tai padaryti, populiariausioje musių vietoje reikia pastatyti indą su mišiniu. Mišinio sudėtis turėtų būti tokia: actas su bet kokiu skystu muilu. Musės atskirs į indą ir ten užstrigs.

GVAZDIKĖLIAI IR LAURO LAPAI

Galite pasigaminti specialių maišelių iš natūralaus audinio, į kuriuos įdėsite prieskonių. Musės nemėgsta gvazdikėlių ir lauro lapų kvapo, todėl jos be reikalo jūsų netrukdys.

ČESNAKAI

Daugelis žmonių prisimena, kad česnakas dėl jam būdingo kvapo turi nuostabią savybę atbaidyti visus kenksmingus vabzdžius. Paimkite česnaką, nulupkite jį ir supjaustykite griežinėliais. Tada įdėkite produktą į šaltą vandenį ir palikite ant palangės. Musės nenorės prisiartinti prie jūsų namų.


Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Parašyti komentarą / išeiti iš AMP versijos