Kaip greitai sušildyti rankas be pirštinių: veiksmingos gudrybės


Jie laikomi tikrais egoistais

Žiema – tai ne tik kalėdinių dovanų ir šventinės atmosferos, bet ir kvėpavimo takų ligų protrūkių laikotarpis. Hipotermija yra viena pagrindinių blogos savijautos, karščiavimo ir peršalimo simptomų priežasčių.

Svarbu pasirūpinti savimi ir laikytis paprastų rekomendacijų, padėsiančių išlikti šiltiems lauke. Jei staiga namuose pamiršote pirštines, o lauke šalta, surinkome veiksmingiausius patarimus, kurie padės greitai sušildyti rankas.

1 patarimas

Pirmiausia turėtumėte greitai sušildyti rankas. Gydytojai teigia, kad pagrindinė priežastis, dėl kurios šaltuoju metų laiku šąla rankos ir kojos, yra ta, kad organizmas pirmenybę teikia gyvybiškai svarbių organų, tokių kaip širdis ir plaučiai, šildymui – dėl to sumažėja galūnių kraujotaka. Todėl trinkite rankas ir tai darykite tol, kol jos pradės šilti. Procedūrą periodiškai kartokite.

2 patarimas

Rankos ir kojos atšąla, nes tai kūno dalys, kuriose šiluma prarandama greičiausiai. Tačiau ekspertai pabrėžia, kad būtent galūnėse (ir ausyse) yra daugiau termoreguliacinių receptorių, kurie nukreipia kraujo tekėjimą iš kūno centro. Jei žiemą tenka ilgai laukti lauke, galite išbandyti kitą gudrybę – atsisėsti ant rankų. Riebalų sankaupos ant sėdmenų pasitarnaus šilumos perdavimui, todėl gana greitai galėsite sušildyti galūnes.

3 patarimas

Taip pat galite kvėpuoti į sugniaužtas rankas, o paskui greitai jas trinti – paprasti veiksmai padės išjudinti kraują ir sušildyti sušalusias galūnes.

4 patarimas

Kitas akivaizdus būdas – laikyti rankas kišenėse. Po kurio laiko turėtų jos sušilti.

5 patarimas

Atlikite paprastus rankų pratimus. Galite maigyti pirštus, ištiesti rankas į priekį ir jas purtyti, kad atkurtumėte normalią kraujotaką. Jei įmanoma, atlikite bendrus kūno pratimus.

Išeiti iš AMP versijos