Kaip įrengti miegamąjį: trys pagrindiniai punktai, padedantys sukurti jaukumą

Stilingas ir geras miegamasis

yra kambarys, kuriame praleidžiama didelė mūsų gyvenimo dalis. Todėl svarbu jį tinkamai įrengti ir sukurti kuo patogesnę erdvę. Miegamasis yra vieta, kurioje ilsimės ir miegame, todėl jis turi būti patogus. Toliau patariame, tai padaryti.

Psichologinis aspektas

Miegamasis mums reikalingas tam, kad gerai išsimiegotume ir maloniai pabustume, kad dieną išliktume budrūs. Tai kambarys, kurį matome prieš užmerkdami akis ir prieš pradėdami dieną. Štai kodėl svarbu jį užpildyti daiktais, kurie teiktų jums džiaugsmo.

Funkciniai elementai taip pat turėtų būti malonūs: , , vazos, žvakidės. Patartina kabinti natūralių audinių užuolaidas ir turėti dviejų rūšių: lengvas, praleidžiančias šviesą, ir sunkias, saugančias nuo šviesos.

Daug laiko praleidžiama miegamajame

Ergonomika

Svarbu sukurti jaukumą ir teisingai išdėstyti baldus miegamajame.

Šalia lovos turėtų būti vieta, kur galėtumėte patogiai pasidėti smulkmenas, kurias pasiimate prieš eidami miegoti arba pabudę. Nebūtina statyti naktinių staliukų abiejose lovos pusėse. Vienoje pusėje galite pastatyti naktinį staliuką, o kitoje – nedidelį staliuką ar žemą komodą.

Geriau lovą statyti sienos viduryje, kad ji būtų pasiekiama iš abiejų pusių.

Ergonomiškas / stilingas miegamasis

Stilius

Rytietiškam stiliui būdingi malonūs, romantiški ir jaukūs miegamieji. Miegamajam rekomenduojama rinktis pastelinius atspalvius ir vengti ryškių, kurie tarsi dirgina akis.

Eiti į naują mobilią versiją