Kaip išjungti arba visam laikui ištrinti „Twitter“ paskyrą?

Twitter paskyros ištrynimas

Kai kurie vartotojai apkaltino „Twitter“ nesugebėjimu kovoti su patyčiomis internete, įžeidžiančiais komentarais ir neapykantą kurstančia kalba. Daugelis nusprendė visam laikui palikti šį socialinį tinklą, o jei esate tarp jų, taip pat galite ištrinti savo „Twitter“ paskyrą atlikdami kelis paprastus veiksmus.

Kaip ištrinti „Twitter“ iš „Android“?

Kaip ištrinti „Twitter“ iš „iOS“?

Kaip ištrinti „Twitter“ kompiuteryje?

Skirtumas tarp paskyros išjungimo ir ištrynimo

Yra skirtumas tarp laikino išjungimo ir pašalinimo visam laikui. Išjungimo metu „Twitter“ pašalina paskyros duomenis iš savo svetainės. Jūsų informacija bus saugoma 30 dienų, kol socialinis tinklas visam laikui ją ištrins iš savo serverių. Tačiau jei norite vėl prisijungti prie „Twitter“ nepasibaigus 30 dienų laikotarpiui, tiesiog prisijunkite prie savo paskyros.

Beje, prieš ištrinant „Twitter“ paskyrą rekomenduojame pakeisti vartotojo vardą ir el. pašto adresą. Tokiu būdu, jei vėliau nuspręsite sukurti naują paskyrą, galėsite naudoti tą patį el. pašto adresą ir vartotojo vardą.

Kai paskyra bus ištrinta, jūsų informacijos „Twitter“ nebebus galima ieškoti šiame tinkle. Tačiau bendrovė nekontroliuoja turinio, kurį indeksuoja paieškos sistemos, pvz., „Google“, „Yahoo“ ar „Bing“, o tai reiškia, kad jūsų seni „tweets“ gali sklisti, nesvarbu, ar jums tai patinka, ar ne.

Išeiti iš mobilios versijos