Kaip įveikti skrydžio baimę: naudingi patarimai, kad kelionė būtų malonesnė


Daugelis žmonių gali jausti baimę lipdami į lėktuvą, tačiau naudodamiesi tinkamais patarimais ir metodais galite įveikti šią baimę ir mėgautis skrydžiu. Parengėme išsamią informaciją, kuri padės įveikti skrydžio baimę ir padaryti kelionę malonesnę.

Faktų supratimas

Svarbu susipažinti su saugos priemonėmis ir statistiniais duomenimis. Žinojimas, kad lėktuvas yra viena saugiausių transporto priemonių, gali padėti sumažinti baimę. Be to, žinojimas apie skrydžio fiziką ir kaip lėktuvai suprojektuoti taip, kad atlaikytų įvairias sąlygas, gali jus nuraminti.

Kvėpavimo ir atsipalaidavimo technikos

Kvėpavimo ir atsipalaidavimo praktikų naudojimas gali padėti nuraminti protą ir kūną. Gilaus kvėpavimo pratimų praktikavimas prieš skrydį ir skrydžio metu gali padėti sureguliuoti širdies ritmą ir sumažinti nerimą.

Skrydžių baimė

Išblaškykite savo dėmesį

Skrydžio metu galite atitraukti dėmesį nuo nerimą keliančių minčių, užimdami mintis kuo nors kitu. Gali būti naudinga išsiblaškyti, pavyzdžiui, skaityti knygą, klausytis muzikos ar žiūrėti filmą.

Taip pat gali padėti vizualizavimo metodai. Pavyzdžiui, įsivaizduojant save ramioje ir taikioje aplinkoje arba įsivaizduojant sėkmingą ir malonų skrydį, galima sumažinti nerimą ir labiau atsipalaiduoti.

Pasiruoškite ir planuokite iš anksto

Svarbu į oro uostą atvykti anksčiau, kad nereikėtų skubėti ir nesijaustumėte pasimetę. Susipažinimas su patalpų išdėstymu ir procedūromis gali sumažinti netikrumo jausmą. Saugumo jausmą gali suteikti būtiniausių patogių daiktų, pavyzdžiui, mėgstamos antklodės ar stresą mažinančio žaislo, pakavimas.

Bendravimas su įgula

Svarbu jaustis laisvai ir laisvai išsakyti savo baimes ir nuogąstavimus keleivių salono įgulai. Jie yra apmokyti, kaip elgtis su tokiais keleiviais, ir gali nuraminti bei padėti. Informuodami skrydžio palydovus apie savo baimę skristi, galėsite būti jiems dėmesingesni ir supratingesni, o tai gali padėti sumažinti nerimą.

Išeiti iš AMP versijos