Kaip nustoti vėluoti: keturi paprasti ekspertų patarimai


Nuolatinis vėlavimas

Laiko valdymas yra daugelio žmonių problema. Susitikimai atšaukiami, draugai pyksta, nes turi laukti jūsų šaltyje, o giminaičiai susirenka vėliau, nei sutarta. Ar jums tai pažįstama? Jei taip, mūsų medžiaga tikrai skirta jums.

Nustatykite laikrodį dešimčia minučių į priekį

Mūsų smegenis gana lengva apgauti, todėl psichologai pataria atlikti tokį triuką: kasdien nusistatykite žadintuvą penkiomis-dešimčia minučių į priekį, kad ryte galvotumėte, jog jau vėluojate. Pastebėsite, kaip greitai jūsų smegenys pradeda budintis, ir dabar jau nebe gulite lovoje papildomą pusvalandį, o bėgate gaminti pusryčių ir ruošti vaikų į mokyklą.

Susipakuokite daiktus vakare

Jei žinote, kad didžiąją dalį savo laiko ryte praleidžiate ieškodami daiktų ir pakuodami krepšį, visus svarbiausius daiktus susipakuokite vakare. Taip nereikės gaišti laiko ieškant kredito kortelės ar aplanko su dokumentais, kuriuos vakar palikote ant stalo ir ryte neradote. Patirdami stresą, galime nepastebėti akivaizdžių dalykų, todėl neeikvokite savo nervinių ląstelių – kai kuriuos reikalingus dalykus atlikite vakare, kad ryte galėtumėte skubiai išeiti iš namų.

Kiek laiko jums reikia makiažui pasidaryti?

Kiekviena moteris nori ryte atrodyti stulbinamai, bet ar turite tam laiko kiekvieną dieną? Tai mažai tikėtina. Pagalvokite, ar racionaliai praleidžiate laiką naudodami tam tikras makiažo priemones, be kurių puikiai apsieinate darbe. Idealiu atveju rytinis makiažas neturėtų užtrukti ilgiau nei pusvalandį – tiek laiko užteks išlyginti veido spalvą, sutvarkyti antakius ir pasidaryti akių makiažą.

Nustatykite žadintuvą nepatogioje vietoje

Jei po ranka turite žadintuvą, galite jį išjungti net miegodami. Dėl to užmiegate vėl. Neturėtumėte būti tokie naivūs ir pasitikėti savimi, ypač jei taip nutinka ne pirmą kartą. Padėkite telefoną, jei jame yra žadintuvas, atokiau nuo savęs, kur negalėtumėte jo pasiekti per miegus. Taip jums teks atsikelti ir pasivaikščioti, kad išjungtumėte nemalonų skambutį.


Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Parašyti komentarą / išeiti iš AMP versijos