Kaip panaudoti avokado kauliuką: 5 originalios idėjos

Avokado sėkla (kaulas)

Avokadas yra ypatingas vaisius: riebus, švelnus, unikalaus skonio ir turintis daug naudingų savybių. Jis yra tiesiog tobulas. Neišmeskite avokado kauliuko, jį galima panaudoti.

Ką galima padaryti su avokado kauliuku?

Prieskoniai patiekalams

Avokado kauliuke yra skaidulų, antioksidantų, fenolių, triterpenų, gliukozidų ir kitų veikliųjų medžiagų. Pridėkite dalį naudos į savo mitybą – nuimkite odą nuo kauliuko, o tada sumalkite bet kokiu patogiu būdu (peiliu, trintuvu, kavamale). Dėkite į salotas, pirmąjį ir antrąjį patiekalus ar kokteilius. Jei turite likučių, laikykite juos stikliniame inde.

Infuzija

Avokadų kauliukų antpilas viena vertus atpalaiduoja kūną, kita vertus – stiprina. Gėrimas normalizuoja virškinamojo trakto darbą, padeda sumažinti cholesterolio ir trigliceridų kiekį kraujyje. Jis taip pat padeda pakeisti kalį, magnį ir kitus mineralus, prarastus prakaituojant.

Užpilui paruošti avokado kauliuką užplikykite 500 ml vandens, tada palikite infuzuoti 45 minutes.

Veido kaukė

Jei turite riebios odos tipą, jums patiks avokadų kaukė. Tiesiog sumalkite ir sumaišykite su trupučiu molio ir vandens. Tada užtepkite ant veido, vengdami akių srities, palikite dvidešimt minučių ir nuplaukite vandeniu. Avokado kauliukas, kuriame yra antioksidantų , taip pat turi senėjimą stabdantį poveikį.

Plaukų losjonas

Pažeisti ir sausi plaukai? Ar yra pleiskanų? Abiem atvejais avokado kauliukas tampa vertingu sąjungininku. Sumalus tereikia drožles supilti į puodą su litru vandens ir virti ant vidutinės ugnies apie pusvalandį. Leiskite skysčiui šiek tiek atvėsti, filtruokite ir naudokite šį losjoną išplovę šampūną paskutiniam skalavimui.

Skausmą malšinantis vaistas

Avokadų kauliukai taip pat padeda kovoti su raumenų ir sąnarių skausmais. Tam reikės dviejų kaulų, kuriuos reikia susmulkinti į miltelius, supilti į stiklinį butelį, įpilti pusę litro maistinio alkoholio ir palikti 15 dienų prisitraukti sausoje, vėsioje vietoje. Gautas tirpalas naudojamas kompresams ir masažams probleminėse vietose.

Dalintis:
Exit mobile version